Sprzęt poleasingowy – dlaczego warto?

Szukając taniego i dobrej jakości sprzętu warto zdecydować się na ten poleasingowy. Oferta jest duża i możemy znaleźć komputery, laptopy czy iPhone w niezwodnej formie i w cenie nawet o połową niższą. Dlaczego warto się zdecydować na takie modele, dowiesz się poniżej.

Komputer i laptop poleasingowy

Biorąc pod uwagę wysokie koszta nowych komputerów warto skusić się na sprzęt poleasingowy, który posiada wiele zalet. Po pierwsze możemy liczyć na wysoką jakość, ponieważ wcześniej używały go firmy i korporacje. Inną zaletą jest także oszczędność. Nowoczesne komputery poleasingowe są o wiele tańsze i posiadają podobne parametry do tych nowych. Często płacimy za nazwę firmy i najnowszy model, a nie zawsze to się opłaca. Sprzęt poleasingowy dysponuje gwarancją i legalnym oprogramowaniem. Dzięki temu mamy pewność, że sprzęt nie był kradziony oraz że nie musimy inwestować w oprogramowanie sami. Obecnie także mówi się o idei „zero waste”, czyli o korzystaniu z dostępnych zasobów i mniejszym zanieczyszczeniu środowiska. Dlatego warto kupować używane sprzęty, by nie przyczyniać się do produkcji większej ilości śmieci.

Dobrym wyborem są także laptopy poleasingowe, które cechują się trwałością. Najczęściej używa się wysokie serie jak Lenovo, Dell czy HP. Sprzęt przeznaczony jest do niezawodnej pracy i łatwej naprawy. Można liczyć na solidny sprzęt na wiele lat. Laptop biznesowy wykonany jest z lepszych materiałów, dlatego nawet po leasingu będzie wyróżniał się dobrą jakością. Do zalet należy także wszechstronność wyboru, od mobilnych z mniejszą matrycą , poprzez uniwersalne o matrycy 14,15 cali, aż po stacje robocze. Cena waha się od kilkuset złotych do kilkunastu tysięcy, w zależności od modelu. I każdy model dysponuje gwarancją do roku.

iPhone poleasingowy

Inną możliwością jest iphone poleasingowy. iPhone nie ma sobie równych wśród smartphonów. Model poleasingowy ma zainstalowane wszystkie aplikacje i oraz system operacyjny iOS. Użytkownicy doceniają jego płynne działanie oraz wygodę obsługi. Najnowsze modele są także wodoodporne i pyłoszczelne. Poleasingowy iPhone nie zacina się i działa szybko, a także występuję w wielu wersjach. Wyróżnia się niepowtarzalnym designem i kolorem obudowy do wyboru. Warto zdecydować się na taki model z drugiej ręki, który przekonuje swoją ceną i jakością. Wadą mogą się okazać widoczne ślady użytkowania, ale nie umniejszają one funkcjonalności urządzenia i wady fabryczne zdarzają się często nawet w nowych modelach.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.