Gry zręcznościowe? Poznaj listę TOP gier!

Komputerowe gry zręcznościowe to jedne z bardziej popularnych gier. Sięgają po nie gracze na całym świecie. Wymagają one sprawnego operowania klawiaturą bądź myszką, odpowiedniej szybkości, błyskawicznego podejmowania decyzji. Na rynku dostępnych jest obecnie wiele gier tego rodzaju, co oznacza, że każdy może wybrać taką, która idealnie dopasowana jest do indywidualnych preferencji. Przedstawiamy wybrane gry zręcznościowe, które naszym zdaniem z powodzeniem można uznać za jedne z najlepszych.

Na czym polega gra Forza Horizon 5?

Gra Forza Horizon 5 to gra zręcznościowa, która jednocześnie zaliczana jest do gier wyścigowych. Została wydana przez Xbox Game Studios. Gracz zostaje uczestnikiem Festiwalu Horizon. Jego zadaniem jest wygrać poszczególne zawody, aby ostatecznie odnieść triumf w wyścigu kończącym rozgrywkę. W części 5 gry twórcy przenoszą gracza do Meksyku. Gracz dostaje do dyspozycji zarówno klasyczne, jak i naprawdę nowoczesne samochody. Wyścigi odbywają się w pełnych zabytków miastach, ogromnych kanionach, pełnych bujnej roślinności dżunglach, fascynujących pustyniach. Gra gwarantuje aż kilkadziesiąt godzin rozgrywki, w których nie brakuje kolejnych wyzwań. I tak na przykład trzeba uporać się z prowadzeniem samochodu w trakcie szalejącej burzy tropikalnej. Plusem Forzy Horizon 5 jest bez wątpienia niezwykle atrakcyjna oprawa wizualna. Gra naprawdę dobrze się prezentuje.

Czy warto sięgnąć po grę Cyber Taxi?

Jest to kolejna gra, którą warto poznać, jeśli lubimy gry wyjątkowe pod każdym względem. Producentom udało się w niej połączyć grę zręcznościową z symulatorem taksówki i strzelanką. Producenci przenoszą gracza w świat cyberpunkowej przyszłości. Głównym bohaterem jest taksówkarz, który pracuje nocą. Robi wszystko, aby opuścić nieprzyjemne miejsce. Misje generowane są losowo – trzeba wykonać ich przeszło trzysta. Ukończenie każdej kolejnej misji zapewnia zastrzyk gotówki, którą przeznaczyć można na zakup wyposażenia i naprawdę auta, jeśli zostanie ono uszkodzone. Producent postawił na szereg postaci niezależnych, co niewątpliwie urozmaica grę. Gra zwraca uwagę komiksową grafiką, która naprawdę może się podobać. Do tego dochodzi bardzo charakterystyczna muzyka.

Na czym polega gra Asterix&Obelix XXL: Romastered?

Głównymi bohaterami gry jest oczywiście tytułowy Asterix i Obelix. Kiedy wrócili z polowania, spostrzegli, że ich wioskę zaatakowali Rzymianie – jest ona pusta. Wyruszają więc w podróż, której celem jest odnalezienie przyjaciół. Podczas gry zadaniem gracza jest pokonywanie kolejnych lokacji. Należy rozprawiać się z przeciwnikami, a także rozwiązywać łamigłówki, które nieco zmuszają do myślenia. Gra przenosi nie tylko do Galii, która bezsprzecznie kojarzy się z Asterixem i Obelixem, ale również do Grecji, Egiptu i oczywiście do Rzymu. Jest to niezwykle przyjemna gra, która zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie.

Gry zręcznościowe świetnie sprawdzają się w przypadku wszystkich szukających sposobu na doskonałą rozrywkę. Ich wybór jest olbrzymi. Tytuły przedstawione w naszym zestawieniu to jedynie niewielki wycinek bardzo bogatej oferty gier zręcznościowych. Z całą pewnością warto w nie zagrać, wypełniając sobie wolny czas. Rozrywka na najwyższym poziomie gwarantowana.

Listę najpopularniejszych gier zręcznościowych znajdziesz na stronie https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/zrecznosciowa/

Rate this post

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.