TOPowe gry strzelanki? Poznaj listę!

Strzelanki, czyli tak zwane shootery, to popularne gry komputerowe, po które sięgają gracze na całym świecie. Niewątpliwie dostarczają one rozrywki na najwyższym poziomie. Najlepsze strzelanki potrafią wciągnąć na wiele godzin. Wybór gier tego rodzaju jest obecnie tak duży, że niejeden początkujący gracz może czuć się zagubiony. Dlatego podpowiadamy na jakie shootery warto sięgnąć, jeśli zależy nam na grach dopracowanych w najmniejszych szczegółach. Nasza lista to wybór najlepszych gier dostępnych aktualnie na rynku.

Czy warto zagrać w Batllefield V?

Jest to niewątpliwie gra, po którą warto sięgnąć. Wielu znawców tematu uznało, że jest to jedna z najlepszych strzelanek, która bardzo wciąga. Jej największym atutem jest realistyczność. Włączając tą grę, każdy gracz może poczuć się tak, jakby faktycznie przeniósł się w czasy drugiej wojny światowej. Gra ma charakter wielopoziomowy, co oznacza, że gracz nie zajmuje się wyłącznie wyeliminowaniem przeciwników. Musi podejmować strategiczne decyzje, a także zatroszczyć się o budowanie relacji między żołnierzami. Plusem gry jest dopracowana szata graficzna, która wyróżnia się wyjątkową dbałością o detale. Całości dopełnia fascynująca muzyka. Jest to gra, którą każdy miłośnik strzelanek powinien poznać.

Czym wyróżnia się gra Metroid: Samus Returns?

To kolejna strzelanka, którą warto poznać. Jej niewątpliwym atutem jest to, że celem gracza nie jest tylko wyeliminowanie wroga. W grze pojawił się element odkrywania tajemnic postaci, co sprawia, że jest ona niezwykle interesująca i potrafi wciągnąć na wiele godzin. Zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie. Bohaterem gry jest Samus, który podejmuje działania mające doprowadzić do unicestwienia sprawującego złe rządy władcy. Co ciekawe, nie jest to pierwsza wersja gry, a jej kontynuacja, w której producent zdecydował się na jej skuteczne ulepszenie. Zdecydowano między innymi o wprowadzeniu do gry elementów 3D, które niewątpliwie ją uatrakcyjniły.

Dla kogo odpowiednia jest gra Lego City Tajny Agent?

Strzelanki to nie tylko gry dla osób dorosłych. Znaleźć można wśród nich również gry dla dzieci i do takich zalicza się właśnie gra Lego City Tajny Agent. Należy podkreślić, że jest to produkcja absolutnie pozbawiona przemocy. Jednocześnie przyciąga interesującą, wciągającą fabułą, która dopasowana jest do dzieci. Gracz wciela się w bohaterów znanych z klocków Lego. Zostali oni zaprojektowani tak, aby nie było żadnych problemów z ich rozpoznaniem. Zadaniem gracza jest patrolowanie miasta. Podczas wykonywania zadania mają miejsce rozmaite przygody. Urozmaiceniem są misje, które należy zaliczyć.

Gry strzelanki cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Większość z nas kojarzy je z grami pełnymi przemocy i agresji. Tymczasem okazuje się, że często są to gry z rozbudowaną fabułą, przenoszą w świat wojen, pozwalają nieco bliżej poznać historię. Bez trudu znaleźć można także strzelanki odpowiednie dla dzieci. Przedstawione gry to oczywiście jedynie niewielki wycinek tego, co dzisiaj dostępne jest w sprzedaży. W szerokiej ofercie każdy gracz ma szansę znaleźć grę idealnie wpisującą się w indywidualne preferencje i upodobania.

Listę strzelanek znajdziesz na stronie https://www.gram.pl/encyklopedia-gier/strzelanka/

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.