Co grają w kinach w czerwcu?

Pandemia odebrała nam na wiele miesięcy to, co było dla nas ważne. Głównie siedzieliśmy w domu i zajmowaliśmy się tam różnymi rzeczami np. oglądaniem seriali i filmów na platformach streamingowych. W końcu jednak zluzowano niektóre obostrzenia i możliwa stała się wycieczka do kina. Sprawdziliśmy, co ciekawego można teraz obejrzeć na dużym ekranie. Może coś z tych tytułów zainteresuje was na tyle, aby wybrać się do kina? Sprawdźcie koniecznie.

Ciche miejsce 2

Rozbili bank w kwestii zarobków na otwarciu! “Ciche miejsce 2” to kontynuacja hitu “Ciche miejsce”. Rodzina Abbotów, w następstwie po tragicznych wydarzeniach, jakie miały miejsce w pierwszej części, musi ruszać dalej po schronienie. Muszą wiedzieć, jak wygląda obecnie świat.  Doskonale wiedzą jednak, że aby przetrwać – nadal muszą być cicho…

Cruella

Znacie Cruellę dopiero w jej najgorszej odsłonie. Ale nie wiecie, co sprawiło, że stała się tym, kim jest. Oto prawdziwa historia Cruelli DeMon. Estella jest młodą projektantką, która marzy o wielkiej sławie. Początkowo nie jest to dla niej osiągalne, ponieważ nie wszystko idzie zgodnie z jej myślą. Dlatego trudni się drobną przestępczością, z pomocą Nochala i Baryły. Jednak w końcu los może się dla niej uśmiechnąć… Ale czy na pewno?

Na rauszu

Grupa nauczycieli ze szkoły średniej, przyjaciół, uważa, że świat po alkoholu jest bardziej przystępny i łatwiej się w nim funkcjonuje. Dlatego postanawiają, że będą codziennie przyjmować niewielkie dawki alkoholu. Nie przewidują jednak tego, że długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi, dzień w dzień, może doprowadzić do tragedii…

Druga połowa

Polski film, który opowiada o Magdzie, która poznaje pewnego dnia dziennikarza Mateusza. Jest nim zauroczona, ale nie wie, że ich uczucie z góry jest skazane na porażkę. Mateusz szybko odkrywa, że Magda jest córką trenera reprezentacji, z którym pozostaje w konflikcie. Na domiar złego Magda zaczyna podobać się piłkarzowi – Jarosławowi Kotowi.

Nomadland

Niekwestionowany lider tegorocznych Oscarów. Film opowiada o kobiecie po sześćdziesiątce, która wybiera sobie wędrowne życie współczesnego nomady, po tym, jak w wyniku recesji straciła cały swój majątek, na który pracowała całe życie.

Ojciec

Kolejny Oscarowy film, który opowiada nam historię ojca i córki. W tym filmie ojciec chce na siłę przedłużyć swoją młodość i pokazać, że jest maksymalnie samodzielny. Nie zgadza się z tym jego córka. Stara się zrobić wszystko, aby móc ułatwić mu życie, co nie spodziewa się ze zbyt ciepłym i entuzjastycznym podejściem. Od dzieciństwa, aż do samego końca, trwają napięcia w relacji dzieci-rodzice. Dojmujący portret ludzkich emocji.

Repertuar kin jest oczywiście znacznie bardziej rozbudowany. Sprawdźcie, co grają u was w kinie i na co możecie się wybrać. To tylko bowiem kropla w morzu produkcji, jakie dostępne są do obejrzenia na dużym ekranie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.