Paczki tematyczne kanałów TV – jakie wybrać?

Czas świąteczny to bardzo szczególny okres. O wiele lepiej przeżywamy święta wtedy, kiedy uświadomimy sobie, że nie każdy centymetr kwadratowy mieszkania musi lśnić czystością, a na śniadanie nie musimy przygotowywać wszystkich dań, aby dorównać mamom i babciom. Święta będą lepsze wtedy, kiedy spędzimy je tak, jak naprawdę chcemy.

Jakie kanały TV i filmy oglądać w Wielkanoc?

Kiedy już nacieszymy się swoją obecnością, pospacerujemy i rozegramy kilka partii ulubionej gry planszowej, pada pytanie: to może coś razem obejrzymy? No właśnie – co obejrzymy? Wybór jest trudny, bo korzystając z pełnej swobody w INEA, możemy obejrzeć niemal wszystko, na co mamy w danej chwili ochotę. W telewizji HIWAY to my decydujemy, co oglądamy i za co płacimy. Jak to działa? W telewizji HIWAY INEA wybieramy prędkość Internetu oraz paczkę kanałów START, a potem włączamy lub wyłączamy kolejne paczki w zależności od tego, na co mamy w tym miesiącu ochotę. INEA telewizja HIWAY to pełna swoboda, dzięki paczkom telewizyjnym bez przywiązania.

Pakiety telewizyjne od INEA – co wybrać?

Od czego zatem zaczniemy? Może na początek paczka tematyczna CLASSIC? Aż 50 kanałów bez przywiązania w świetnej cenie 24,90 zł za miesiąc. Idealny zestaw programów na świąteczne popołudnia i wieczory. Sześć kanałów dziecięcych, w tym Disney Channel, siedem kanałów dokumentalnych i przyrodniczych, aż dziewięć kanałów z filmami i serialami, cztery kanały informacyjne oraz wiele innych.

Jeśli paczka CLASSIC to za mało, sięgnijmy po paczkę EXTRA. To aż 106 kanałów za jedyne 34,90 zł za miesiąc. A w tej cenie otrzymujemy jeszcze więcej fantastycznych programów do oglądania w święta. Taka telewizja jest możliwa tylko z INEA.

Paczka FILM to nie lada gratka dla prawdziwych kinomaniaków! W cenie 19,90 zł za miesiąc otrzymamy dostęp do pięciu kanałów z filmami i serialami, od których trudno będzie się nam oderwać.

Jeśli święta to dla nas okres nadrabiania filmowych i serialowych zaległości, które widzieli już wszyscy nasi znajomi, wybierzmy paczkę HBO + HBO GO za jedyne 29,90 zł za miesiąc. Czeka tam na nas całe mnóstwo fascynujących programów, w sam raz na święta.

Paczka CANAL+ PRESTIGE w cenie 49,90 zł w telewizji HIWAY gwarantuje dostęp do aż ośmiu kanałów CANAL+. Warto pamiętać, że INEA telewizja to elastyczna usługa, która pozwala na włączanie i wyłączanie paczek kanałów jeśli z nich nie korzystamy.

Zachęcamy do skomponowania własnej świątecznej telewizji HIWAY, korzystając z paczek, jakie oferuje INEA telewizja. Święta spędzone z najbliższymi na wspólnej sofie przy doskonałym filmie, bez stresu i napięcia, to najlepsze, co możemy zrobić dla siebie i dla tych, na których nam zależy.

Rate this post

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.