Czym jest SIP TRUNK i dlaczego warto z tej usługi skorzystać?

Usługę SIP TRUNK doceniło wiele firm. Trudno się dziwić, gdyż to nowoczesne rozwiązanie znacznie zwiększa możliwości call center. Poznaj wszystkie atuty technologii i przekonaj się, jak wybrać najlepszą propozycję na rynku. W tym poradniku znajdziesz wszystkie szczegóły.

Czym jest SIP TRUNK?

Ta usługa zastępuje tradycyjną standardową telefonię cyfrową na łączach ISDN/PRA/BRA lub zwiększa możliwości wirtualnej centralii oraz telefonii VoIP. Ponadto pozwala na wielokanałową transmisję głosu. To doskonała propozycja dla firm z własną centralą telekomunikacyjną. Realizacja wielu połączeń jednocześnie stanowi świetny sposób na dotarcie do większej liczby klientów.

O wyborze usługi SIP TRUNK nie może decydować przypadek. Najlepiej postawić na rozwiązanie sprawdzonej firmy, która już od lat wprowadza na rynek nowoczesne narzędzia. Doskonałą propozycją może być oferta Easy Call. Wystarczy odwiedzić stronę internetową i sięgnąć po idealnie dopasowaną usługę.

Rozwój biznesu bez dużych kosztów

Niekwestionowanym atutem technologii SIP TRUNK jest możliwość obniżenia ceny połączeń nawet o 60% przy jednoczesnym zwiększeniu maksymalnej liczby rozmów. Ponadto nie potrzebujesz modyfikacji urządzeń czy dodatkowej konfiguracji interfejsu. Wystarczy, że dokupisz dodatkową paczkę kanałów. W ten sposób z łatwością zapanujesz nad kosztami.

Gdy potrzeby Twojego przedsiębiorstwa wzrosną, możesz śmiało dokupić kanały. Masz więc do czynienia z bardzo elastyczną i dopasowaną do zmieniającego się rynku usługą. Takie rozwiązanie docenili szczególnie właściciele biznesów sezonowych.

Korzystaj z dowolnego numeru firmowego

Ta nowoczesna usługa pozwala kierować cały ruch na jeden firmowy numer. Ponadto prezentacja połączeń wychodzących może odbywać się z dowolnego przydzielonego numeru. Z łatwością przeniesiesz więc numer stacjonarny czy komórkowy, a także wykorzystasz ten z infolinii 80x. To doskonały sposób, aby klienci go zapamiętali.

Pamiętaj, że lokalizacja biura nie stanowi żadnego ograniczenia. Możesz więc wybrać numer dla dowolnego regionu, dzięki czemu klienci chętniej odbiorą takie połączenia. Ponadto numeracja z różnych lokalizacji dobrze wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa. Nic więc dziwnego, że oferta firmy Easy Call cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Komunikacja międzynarodowa

Usługa SIP TRUNK pozwala również na korzystanie z numeru zagranicznego. Połączenia międzynarodowe możesz odbierać w jednym miejscu na dowolną liczbę numerów. Zwróć uwagę, że połączenia do Polski funkcjonują według stawek lokalnych, co nie naraża klientów na dodatkowe koszty.

Mobilność na wysokim poziomie

Z tej nowoczesnej usługi skorzystasz wszędzie, gdzie tylko masz dostęp do internetu. Możesz więc pracować zdalnie, a konsultanci pozostaną w kontakcie z biurem dzięki aplikacji mobilnej. Gdy przenosisz siedzibę firmy, nie musisz tracić czasu na instalację dodatkowej infrastruktury, a skorzystasz z sieci dostępnej w nowym miejscu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.