Jaki wózek golfowy wybrać?

Kupno wózka golfowego nie powinno być trudnym zadaniem, ponieważ rynek takich sprzętów jest duży. Można jednak łatwo popełnić błąd, wybierając nieodpowiedni model. Na co więc zwrócić uwagę, kupują wózek golfowy, aby spełniał wszystkie swoje zadania perfekcyjnie?

Proste czy rozbudowane wózki golfowe?

Wózki golfowe są do siebie podobne, ale już bliższe przyjrzenie się im, rozbija tę tezę. Już sam fakt, że są różne modele, kształty i kolory sprawia, że wybór jest nieco utrudniony. Po pierwsze konieczne jest zrobienie dobrego researchu rynku i przemyślenie kwestii funkcjonalności wózka. Nie każdy z nich musi być mocno rozbudowany, z wieloma funkcjami, aby dobrze służył podczas gry.

Gracze mniej zaawansowani, a na pewno początkujący, powinni skłonić się do wyboru jednego z prostszych i tanich modeli. Są to wózki manualne, dwukołowe, które charakteryzują się niezwykłą lekkością. Składana konstrukcja jeszcze bardziej wpływa na mobilność takich produktów. Bez problemu zmieszczą się do bagażnika samochodu, dlatego łatwo przenosić je z miejsca na miejsce.

Alternatywnym modelem będzie wózek do golfa manualny trójkołowy lub czterokołowy. Są większe i bardziej pakowne. Oprócz worka z kijkami przewiozą torby z akcesoriami golfowymi. Takie wózki mają większą stabilność, co jeszcze bardziej usprawnia szybki transport i grę. Dobrze, aby koła takich wózków były duże. Wtedy przejechanie po nierównościach jest proste i bezpieczne.

Elektryczne wózki golfowe – mocno praktyczne

Wózek golfowy zasilany prądem są niezwykle funkcjonalne i praktyczne. Wystarczy je naładować energią elektryczną, aby służyły bezproblemowo przez długi czas. Większością modeli steruje się za pomocą pilota, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia przebieg całej gry. Co więcej, taki wózek golfowy nie stoczy się ze skarpy, ale wyhamuje na nierównościach. Stanowią też świetne oparcie dla golfisty, który musi pokonać nierówny teren na polu do gry.

Elektryczny wózek  golfowy zaopatrzony  jest bardzo często w dodatkowe gadżety, takie jaki wyświetlacz LCD, GPS, ładowarkę USB, zegar itp. Bardziej rozbudowane technologicznie wózki są droższe, ale nie zawsze konieczne jest korzystanie z wszystkich udogodnień. Tańsze modele również mają wiele do zaoferowania, jeśli tylko spełniają kryteria użytkowania i estetyki golfisty. Sklep golfowy BogiGolf.com.pl.

Rate this post
1 komentarz
  1. Adam mówi

    Wózki do golfa motocaddy są the best, szczególnie elektryki! Polecam 😉

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.