Nowa seria Samsung Galaxy Watch dla sportowca i biznesmena

Stworzone z myślą o miłośnikach spędzania czasu na świeżym powietrzu, jak również aktywnych osób, które dużo pracują i nie mają czasu do zmarnowania, nowe zegarki z serii Samsung Galaxy Watch zapewniają uniwersalny wygląd i cały arsenał zaawansowanych funkcji dla każdego.

Solidny i niezwykle elegancki Samsung Galaxy Watch5 Pro

Samsung Galaxy Watch5 Pro to najnowszy dodatek do portfolio serii Samsung Galaxy Watch. Od pieszych wędrówek po górach, po relaksacyjną lub ekstremalną jazdę na rowerze. Od spokojnych spacerów do pracy, po bieganie po lesie w każdych warunkach atmosferycznych. Nowy Watch5 Pro jest gotowy na nietypowe i ekstremalne wyzwanie dzięki najwyższej jakości materiałom. Wyposażono go w ulepszone szkiełko szafirowe, które jest bardziej odporne na zużycie, zadrapania i stłuczenie, jak również w wytrzymałą tytanową obudowę, która dodatkowo chroni wyświetlacz dzięki wystającej ramce.

Stylowy i ponadczasowy Samsung Galaxy Watch5

Galaxy Watch5 oferuje nowoczesny i minimalistyczny wygląd oraz funkcje, które pomogą Ci osiągnąć więcej każdego dnia. Jest dostępny w zupełnie nowych neutralnych opcjach kolorystycznych, które przyciągną uwagę. Możesz również wybrać, czy wolisz większą obudowę oraz ekran – wersja 44 mm – czy też lżejszą i delikatniejsza odmianę 40 mm dostępną w kolorze czarnym, srebrnym lub w odcieniu różowego złota.

Poznaj lepiej swoja kondycję z Samsung Galaxy Watch

Wraz z rosnącym pragnieniem lepszego zrozumienia indywidualnych celów i działania na ich rzecz, smartwatche z serii Galaxy Watch5 są w stanie dostarczać usługi dokładnego i dogłębnego monitorowania, jak również praktyczne dane, oferując użytkownikom informacje, których potrzebują. Wszystko to po to, aby pomóc im w ich codziennej podróży do dobrego samopoczucia. Galaxy Watch5 jest wyposażony w unikalny BioActive Sensor firmy Samsung, który wprowadza nową erę cyfrowego monitorowania parametrów organizmu. Czujnik BioActive, wprowadzony po raz pierwszy w serii Galaxy Watch4, wykorzystuje jeden unikalny układ scalony, który łączy w sobie trzy potężne czujniki odpowiedzialne za monitorowanie tych parametrów- optyczny odpowiedzialny za tętno, elektryczny za sygnał serca i analizę impedancji bioelektrycznej. Rozwiązania te zastosowano w celu dostarczania obszernych odczytów obejmujących tętno, poziom tlenu we krwi, a nawet poziom stresu. Ponadto użytkownicy mogą lepiej zrozumieć stan swojego serca, monitorując ciśnienie krwi i EKG – wszystko bezpośrednio z nadgarstka[1].

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska

_____________

[1] Te funkcje są przeznaczone wyłącznie do ogólnych celów związanych z dobrym samopoczuciem i sprawnością fizyczną. Nie są przeznaczone do stosowania w wykrywaniu, diagnozowaniu lub leczeniu jakiegokolwiek stanu medycznego lub choroby. Dostępność tych funkcji może się różnić w zależności od rynku lub urządzenia. Wymaga smartfona Galaxy z systemem Android 8.0 lub nowszym, 1,5 GB pamięci RAM lub więcej oraz najnowszej wersji aplikacji Samsung Health (wersja 6.22 lub nowsza). Funkcja ciśnienia krwi jest dostępna tylko na wybranych rynkach. Aby zapewnić dokładność, użytkownicy powinni kalibrować swoje urządzenie co cztery tygodnie za pomocą tradycyjnego mankietu do pomiaru ciśnienia krwi. Aplikacja BP nie może zdiagnozować nadciśnienia, innych stanów ani sprawdzić oznak zawału serca. Ta aplikacja może być używana tylko do pomiaru w wieku 22 lat i starszych. Nie ma na celu zastąpienia tradycyjnych metod diagnozowania lub leczenia przez wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia. Aplikacja EKG nie ma na celu zastąpienia tradycyjnych metod diagnozowania lub leczenia. Aplikacja EKG nie jest przeznaczona dla użytkowników ze znanymi arytmiami innymi niż migotanie przedsionków lub użytkowników poniżej 22 roku życia. Użytkownicy nie powinni interpretować ani podejmować działań klinicznych na podstawie wyników urządzenia bez konsultacji z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.