13-calowy MacBook Pro – co oferuje nowoczesny sprzęt marki Apple?

Apple to marka znana nie tylko z nowoczesnych i wyjątkowo estetycznych iPhone’ów. Tworzone przez kalifornijską firmę MacBooki stały się dla osób poszukujących laptopa ikoną. Ich wyważony, elegancki design, połączony z niezawodnością oraz przydatne uaktualnienia aplikacji, pozwalające na nowe i usprawnione funkcje sprawiły, że Apple zyskało wiernych fanów na całym świecie.

  1. MacBook Pro 13 – jakie zalety posiada produkt marki Apple?
  2. Czym różnią się produkty marki Apple MacBook Pro oraz Air?

Produkty marki Apple pojawiają się w wielu wersjach. Przyjrzyjmy się MacBookowi Pro, który zachwycił wielu konsumentów z różnych środowisk.

MacBook Pro 13 – jakie zalety posiada produkt marki Apple?

MacBook Pro 13 to przede wszystkim nowoczesne uaktualnienia, które sprawiają, że sprzęt jest jeszcze wydajniejszy. Procesor CPU działa szybciej, system Neural Engine posiada aż 16 rdzeni co znacznie ulepsza proces na przykład automatyzacji analizy wideo a wykorzystany w klawiaturze Magic Keyboard udoskonalony mechanizm nożycowy sprawia, że praca na MacBooku jest jeszcze wygodniejsza. Inteligentny Touch Bar oznacza mniej naciśnięć klawiszy, a wyżej wymienioy udoskonalony mechanizm nożycowy – cichą i komfortową pracę klawiatury. Podobnie jak MacBook 16 cali, Pro 13 posiada wyświetlacz Retina. Co więcej, warto wspomnieć, że MacBook Pro 13 to zestaw potężnych aplikacji stworzonych specjalnie z myślą o urządzeniach marki Apple, a także oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji. Dzięki mocy najnowszego sygnałowego procesora obrazu kamera gwarantuje doskonałą jakość podczas połączeń wideo, co jest w obecnych czasach szczególnie istotne. Również wydajność termiczna urządzenia jest na najwyższym poziomie a czas pracy baterii może wynosić do 20 godzin. MacBook Pro 13 to produkt najwyższej jakości, wyposażony w możliwości, które gwarantują jego komfortowe i wygodne używanie.

Czym różnią się produkty marki Apple MacBook Pro oraz Air?

Apple prowadzi dwie linie MacBooków: wersje Pro oraz Air. Główną różnicą, jaką zauważyć mogą klienci jest cena. Produkty w wersji Air są znacznie tańsze od Pro. Z różnicy w cenie wynika także różnica w jakości. MacBook Pro to sprzęt znacznie wydajniejszy, który doskonale nadaje się dla profesjonalistów, poszukujących niezawodnego laptopa o bardzo dobrych parametrach. Nie oznacza to jednak, że linia Air jest zła – wręcz przeciwnie, te nieco tańsze produkty świetnie sprawdzą się do pracy biurowej, użytku domowego czy dla uczniów. MacBooki marki Apple można znaleźć w dobrej cenie na https://lantre.pl/c/116/macbook-air-mac.html. Warto się nim zainteresować – bateria wystarcza na wiele godzin.

 

Rate this post

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.