Elastyczna oferta telewizji – jakiego dostawcę wybrać?

Dostawcy telewizji zapewniają wiele pakietów, które różnią się od siebie pod wieloma względami. Poszczególne aspekty wpływają na wiele czynników, czyli na przykład cenę, rodzaj dodatkowego wyposażenia – dekoder, paczki kanałów, a także szybkość łącza w przypadku telewizji internetowej.

Czym jest telewizja internetowa?

Telewizja internetowa wyróżnia się tym, że transmituje sygnał odbierany przez telewizory w inny sposób niż tradycyjne kanały dystrybucji, na przykład rodzaj naziemny, satelitarny czy kablowy. Jej głównym źródłem jest łącze internetowe. Może być odbierana za pomocą bezprzewodowego dekodera podłączonego do sieci, za sprawą włączenia odpowiedniej aplikacji w przeglądarce internetowej lub po wykorzystaniu opcji Smart Home w telewizorze, który będzie w stanie odebrać emitowany sygnał.

Najlepsi dostawcy telewizji

Najlepsi dostawcy telewizji i Internetu to znane firmy, które są zwykle kojarzone z nowoczesnymi technologiami. Najlepszy dostawca usług internetowych to najczęściej firma, która oferuje również pakiet telewizyjny. Dzięki takiemu połączeniu – szybkiego łącza i szerokiej oferty programowej – można cieszyć się ze znakomitej rozrywki, oglądając ulubione seriale, filmy i bajki.

Jednym z najlepszych dostawców telewizji i Internetu jest INEA. Ten dostawca oferuje najlepszy Internet w Polsce już od 2017 roku, co potwierdza ranking portalu speedtest.pl. To światłowód, który zapewnia przepustowość przekraczającą pułap 1 Gb/s. W pakiecie można skorzystać z telewizji światłowodowej HIWAY, gdzie mamy możliwość dobierania i odejmowania poszczególnych paczek kanałów w trakcie trwania umowy. W ofercie dostępny jest również bezprzewodowy dekoder z nagrywarką, a także funkcją multiroom, która umożliwia oglądanie telewizji HIWAY na różnych urządzeniach. Pakiet startowy dostępny jest w cenie zaledwie 29,90 złotych za miesiąc. Umowa trwa 24 miesiące. W ofercie INEA TV to my jesteśmy szefami, dlatego możemy w każdym momencie dodawać i odejmować paczki kanałów na wybrany przez siebie, nawet krótki czas, bez przywiązania.

Drugą propozycją jest Netia. Klienci, którzy wybiorą jej pakiet, mogą skorzystać z 77 kanałów, z których aż 40 jest dostępnych w formacie HD. Oprócz tego oferta obejmuje również dekoder HD oraz nieograniczony dostęp do transferu danych o przepustowości pobierania sięgającej pułapu 300 Mb/s. Okres trwania umowy to 24 miesiące, a cena za usługi sięga kwoty 50 złotych miesięcznie.

Ostatnim pakietem wartym uwagi jest telewizja internetowa od Orange. Klient będzie mógł skorzystać ze 111 kanałów, z których 67 jest w jakości HD, a w pakiecie otrzyma dekoder z nagrywarką oraz dostęp do danych bez limitu o przepustowości pobierania 300 Mb/s. Sam pakiet jest dość drogi, kosztuje 79,99 złotych miesięcznie. Okres umowy trwa 24 miesiące.

Którą ofertę telewizji wybrać?

Spośród wybranych ofert znacząco wyróżnia się pakiet INEA. Pomimo że duża liczba kanałów, a także zestaw są elementami, które można spotkać w ofercie innych dostawców, to najszybszy Internet w Polsce (według ranking speedtest.pl) oraz niezwykle elastyczna oferta telewizji skutecznie wysuwa pakiet INEA na najwyższy stopień podium. To właśnie najszybszy Internet jest aspektem, który wpływa na to, jak będzie działać telewizja – czy będzie działać płynnie, a także czy zawsze będzie można obejrzeć filmy i seriale w najwyższej jakości. Dodatkowo pakiet telewizyjny można połączyć z internetowym i cieszyć się znakomitą rozrywką oraz szybkim łączem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.