Wybieramy usługę dostępu do Internetu w Wawrze: na którą technologię warto postawić?

To truizm, że dostęp do Internetu jest dziś podstawową potrzebą człowieka. Większość z nas nie potrafi sobie bez niego wyobrazić życia, nie wspominając już o pracy. Szybki Internet to komfort korzystania z różnych urządzeń, źródło rozrywki, zarobku, a często także najlepszy kanał komunikacji z bliskimi. Jeśli właśnie analizujesz dostępne opcje Internetu w Wawrze i nie wiesz, na co się zdecydować, to zacznij od lektury naszego artykułu. Podpowiadamy w nim, która technologia jest szczególnie godna polecenia.

Jakie opcje są do wyboru?

Szukając Internetu w Wawrze z pewnością bierzesz pod uwagę różne technologie gwarantujące dostęp do sieci. Są to przede wszystkim:

 • Internet mobilny, czyli dostarczany przez operatora sieci komórkowej, znany chociażby z telefonów, a możliwy do uruchomienia również w ramach domowej czy firmowej sieci Wi-Fi (wystarczy włożyć kartę SIM do modemu lub bezpośrednio do routera z taką funkcją).
 • Internet radiowy– powoli wraca do łask, choć jeszcze do niedawna uchodził za najgorszą opcję. Współczesna technologia dostępu do Internetu radiowego zapewnia dobre prędkości, wysoki poziom niezawodności, a przy tym uruchomienie usługi jest szybkie i mało inwazyjne, co docenią przede wszystkim właściciele domów jednorodzinnych.
 • Internet satelitarny– zdaje się, że póki co minął „szał” na Internet satelitarny, który rzeczywiście może być przyszłością, ale na ten moment jest za drogi i mało konkurencyjny pod względem uzyskiwanych prędkości.
 • Internet stacjonarny– czyli dostarczany światłowodem. Jest to zdecydowanie najlepsza opcja, o czym przekonujemy w dalszej części naszego artykułu.

Dlaczego warto postawić na Internet światłowodowy?

Analizując różne technologie dostępu do Internetu – światłowód, Internet mobilny, radiowy i  satelitarny – praktycznie zawsze okazuje się, że ta pierwsza wypada najkorzystniej. Głównym argumentem jest znakomity stosunek ceny do jakości świadczonej usługi.

Najważniejsze zalety Internetu stacjonarnego to:

 • Gwarantowane wysokie prędkości pobierania i wysyłania danych, nieosiągalne dla innych technologii;
 • Jest to prawdziwy Internet bez limitów danych, co umożliwia swobodne korzystanie bez obaw o wyczerpanie pakietu;
 • Wysoka niezawodność usługi, niezależnie od warunków atmosferycznych, pory dnia, obciążenia sieci itd.;
 • Brak nieprzewidzianych kosztów – zawierając umowę z dostawcą Internetu stacjonarnego z góry wiesz, ile będziesz płacić w całym okresie jej obowiązywania, nie martwiąc się np. dopłatami za przekroczenie limitu danych.

Jeśli więc zależy Ci na tym, aby usługa dostępu do Internetu w Wawrze była realizowana w sposób niezawodny, a jej parametry w zupełności wystarczyły do komfortowego oglądania filmów i seriali online, grania w gry w sieciowe czy pracy zdalnej, to wiesz już, że warto postawić właśnie na Internet stacjonarny.

W dodatku można napisać, że światłowód to pod kilkoma względami zdecydowanie najtańszy Internet domowy w Wawrze, o czym więcej przeczytasz w artykule na stronie internetowej https://kaspolnet.pl/tani-internet-domowy-minsk-mazowiecki-wesola-sulejowek-wawer-dlaczego-warto-wybrac-swiatlowod/.

Którego dostawcę Internetu w Wawrze wybrać?

Na lokalnym rynku działa wiele firm, które cieszą się dobrą opinią klientów. Jedną z nich jest KaspolNet, wiodący dostawca Internetu domowego i biznesowego m.in. w Wawrze, którego oferta obejmuje szeroki wybór pakietów dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się oferta dla domu:

 • 69 zł miesięcznie za prędkość 300 Mb/s (pobieranie) i 60 Mb/s (wysyłanie);
 • 89 zł miesięcznie za prędkość 600 Mb/s (pobieranie) i 100 Mb/s (wysyłanie);
 • 119 zł miesięcznie za prędkość do 1 Gb/s (pobieranie) i 200 Mb/s (wysyłanie).

Powyższe ceny obowiązują przy zawarciu umowy na okres 24 miesięcy.

Z pełną ofertą Internetu stacjonarnego w Wawrze, w tym obejmującą atrakcyjne pakiety z telewizją, zapoznasz się na stronie internetowej kaspolnet.pl.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.