Intruz Alert – innowacyjny system obserwacji i ochrony obiektu

Dla każdego z nas bezpieczeństwo jest bardzo ważne. Wraz z rozwojem techniki i technologii możliwe jest tworzenie i projektowanie coraz lepszych i doskonalszych systemów obserwacji i ochrony obiektów. Takim innowacyjnym systemem obserwacji jest Intruz Alert. Z naszego artykułu dowiesz się jakie są jego zalety i kto powinien rozważyć zainstalowanie tego typu systemu ochrony mienia.

 

Intruz Alert – co to takiego

Intruz Alert jest nowoczesną usługą, która polega na całodobowym monitorowaniu obiektów, oraz inteligentnej analizie otrzymywanego obrazu. Kiedy pojawi się na przykład wtargnięcie na monitorowany teren, obraz live jest natychmiast przesyłany do tak zwanego Centrum Monitorowania Wizyjnego. Pracownicy tego Centrum, po zapoznaniu się z danym obrazem od razu podejmują właściwe działania, które mają na celu szybkie złapanie nieproszonego intruza. Działania te jednak nie polegają wyłącznie na wysłaniu patrolu interwencyjnego. Na bieżąco odbywa się także sterowanie oświetleniem, szlabanem, oraz wydawanie komunikatów głosowych, które informując intruza o naruszeniu strefy ochronnej, ma to wszystko na celu zdezorientowanie go, co ułatwi szybsze złapanie tej osoby.

 

Poznaj zalety Intruz Alert

Jakie zalety wynikają z zainwestowania w system Intruz Alert? Decydując się na ten innowacyjny system obserwacji i ochrony obiektu możesz uniknąć wielu nieprzyjemności oraz dodatkowych kosztów. Ponadto ta nowoczesna usługa jest zdecydowanie tańsza, a przede wszystkim o wiele skuteczniejsza od standardowej ochrony fizycznej. Intruz Alert jest zatem wręcz idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, dla których niezawodność oraz bezpieczeństwo są niezwykle istotne.

System Intruz Alert oferuje między innymi:

  • ciągłą i stałą obserwację obiektu 24 godziny na dobę,
  • inteligentną analizę otrzymywanego obrazu,
  • wykonywanie komunikatów głosowych skierowanych wprost do intruza,
  • natychmiastowe powiadomienie pracowników o dokonaniu wtargnięcia na teren obiektu,
  • sterowanie oświetleniem danego obiektu,
  • opcję zainstalowania kamer termowizyjnych,
  • interwencję pracowników z grupy interwencyjnej i patrolowej.

 

Dlaczego warto zainteresować się usługą Intruz Alert

Decydując się na usługę systemu Intruz Alert otrzymujesz dostęp do innowacyjnegonowoczesnego systemu ochrony oraz obserwacji obiektu. System ten zapewnia obserwację danego obiektu przez 24 godziny na dobę, połączoną z inteligentną na bieżąco dokonywaną analizą przesyłanego obrazu. Przy jego instalacji korzysta się wyłącznie z nowoczesnych technologii, które pochodzą od cenionych oraz znanych i sprawdzonych producentów, co daje gwarancje bardzo wysokiej jakości, niezawodności oraz skuteczności. Oferta systemu Intruz Alert jest ponadto tańsza i zdecydowanie skuteczna od standardowej ochrony fizycznej.

W XXI wieku trzeba brać poprawkę na to, że także przestępcy zaopatrują się w nowoczesną technologię, dlatego warto zainwestować w innowacyjny i niezwykle nowoczesny system obserwacji i ochrony obiektu.

 

Intruz Alert dla kogo jest przeznaczony

Innowacyjny i nowoczesny system obserwacji oraz ochrony obiektu Intruz Alert jest przeznaczony przede wszystkim do osób, które bardzo cenią sobie niezawodność i bezpieczeństwo. Mogą z niego korzystać zarówno osoby na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej, jak i prywatne. System zostanie zaprojektowany zgodnie ze wskazaniami i życzeniami Klienta oraz dopasowany do danego obiektu, aby osiągnąć zdecydowanie optymalne rezultaty. Warto w tym miejscu podkreślić, że wiele znanych firm zdecydowało się na zainstalowanie systemu Intruz Alert do ochrony obiektów do nich należących.

 

Intruz Alert – Innowacyjny system video-ochrony

System obserwacji oraz ochrony obiektu Intruz Alert jest niezwykle innowacyjny, oraz nowoczesny. Wynika to z zastosowania wyłącznie nowoczesnego sprzętu wysokiej jakości od znanych, cenionych i sprawdzonych producentów, posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty poświadczające ich jakość oraz niezawodność. Ponadto jest on połączony z Centrum Monitorowania, co z jednej strony zapewnia stałą, inteligentną analizę przesyłanego obrazu, a z drugiej w razie konieczności natychmiastową reakcję pracowników. Pracownicy nie tylko mogą zdalnie sterować oświetleniem budynku, szlabanami, czy wysyłać komunikaty głosowe, aby zdezorientować niechcianego intruza, ale także powiadomią pracowników z grup interwencyjno-patrolowych, aby niezwłocznie udali się pod wskazany adres celem złapania tejże osoby.

 

Intruz Alert usługa doceniona za cenę i skuteczność

Usługa systemu obserwacji oraz ochrony obiektu Intruz Alert jest także doceniana przez Klientów za cenę. Korzystanie z niego jest o wiele tańsze od standardowej ochrony fizycznej, oraz skuteczność. Wiele znanych firm zdecydowało się, za zainstalowanie systemu Intruz Alert do ochrony swoich obiektów, a także osoby prywatne.

Rate this post

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.