Jak działa kriolipoliza? Odkryj trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej w SPA w Łodzi!

Wiele osób marzy o smukłej sylwetce. Jednak nawet stosowanie odpowiedniej diety nie przynosi oczekiwanych efektów. Bardzo dużą skuteczność wykazuje kriolipoliza. Warto dowiedzieć się więcej na temat tego zabiegu.

Kriolipoliza – co to za zabieg?

Kriolipoliza usuwa tkankę tłuszczową, a dokładnie jest to zabieg, który wymraża tłuszcz w celu jego rozpadu. Taka metoda jest nieinwazyjna i w pełni bezpieczna. Podczas tego zabiegu wykorzystuje się nowoczesną technologię. Wymrożenie tkanki tłuszczowej nie jest bolesne, ale jest bardzo skuteczne. Wykorzystuje się niską temperaturę od 5 do 10 stopni Celsjusza. W wyniku jej działania dochodzi do lipolizy, a więc metabolizacji komórek tłuszczowych. Lipidy są uwalniane, a następnie transportowane przez układ limfatyczny. Ten zabieg przyspiesza również metabolizm. Dzięki niemu można stracić nawet 40% tłuszczu z wybranego obszaru. Kriolipoliza w Łodzi to świetny wybór.

Jak wygląda skóra po zabiegu kriolipolizy?

Bezpośrednio po zabiegu kriolipolizy skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Mogą pojawić się również białe odbarwienia w miejscu przyłożenia głowicy. Po około tygodniu znikają. Trzeba wiedzieć, że skutki uboczne kriolipolizy nie są bardzo poważne. Może pojawić się drętwienie, lekki ból czy obrzęk. Wskazania do kriolipolizy to przede wszystkim wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki czy też redukcja tzw. oponki na brzuchu bądź boczków. Kriolipoliza pozwala także wymodelować biodra oraz górną partię ud, a także zmniejszyć widoczność cellulitu.

Kriolipoliza – dlaczego wymrożenie komórek tłuszczowych to dobry wybór?

Dzięki wymrożeniu komórek tłuszczowych można stracić dodatkowe kilogramy, a także pozbyć się kompleksów. Jednocześnie jest to zabieg, który naprawdę mocno ujędrnia skórę. Choć jest bezpieczny, to są jednak przeciwwskazania do jego wykonania. Z zabiegu muszą zrezygnować  kobiety w ciąży czy też karmiące piersią, a także chorzy na epilepsję, osoby walczące z nowotworami czy chorobami serca bądź nerek. Także hemofilia oraz cukrzyca uniemożliwiają wykonanie tego zabiegu. O wskazaniach oraz przeciwwskazaniach zostaniecie poinformowani przed samym zabiegiem. Dowiecie się także jak należy się do niego przygotować. Przede wszystkim trzeba pamiętać o wypiciu wody. Należy zrezygnować z opalania czy kąpieli w basenie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.