Fala radiowa. Tajna broń

W ostatnim czasie rf, czyli popularna fala radiowa robi ogromną furorę. Korzystający z zabiegów klienci widzą efekty i są zachwyceni. Na rynku jest mnóstwo rozwiązań, dlatego czasami trudno wybrać. Są fale radiowe z termoliftingiem, mikronakłuciami, elektroporacją, światłem led… Jak która z nich działa? Która jest lepsza? Czym się różni? Trudno wybrać!

Fala radiowa, czyli czego można oczekiwać?

Generalnie fala radiowa stymuluje tkanki zarówno powierzchowne, jak i te położone głębiej. Poprawia ich dotlenienie, odżywienie, mikrocyrkulację (rozszerza naczynia krwionośne i zwiększa ich przepuszczalność). Podgrzewa tkanki tzw. ciepłem endogennym, czyli wytwarzanym wewnątrz tkanek.

Działanie rf przyspiesza metabolizm, regeneruje włókna kolagenowe. To idealne rozwiązanie w przypadku ciała i twarzy. Możemy zarówno wyszczuplić ciało, ujędrnić, pozbyć się cellulitu, wiotkości skóry, jak też zliftować skórę twarzy, zagęścić, uelastycznić.

Rozprawi się z tłuszczem

Dzięki wysokiej częstotliwości fala radiowa rewelacyjnie rozbija tkankę tłuszczową. Lokalizuje komórki zwiotczałe, pokryte cellulitem, tłuszczem. Doprowadza do rotacji cząsteczek wody i wytwarza ciepło. Przyspiesza metabolizm, a komórki tłuszczowe zaczynają się zmniejszać. Dzięki tym wszystkim procesom widzimy efekty – mniejszy cellulit (albo zupełnie wyeliminowany), mniej w obwodzie, smuklejsze, wymodelowane ciało.

Lifting bez skalpela

Bardzo często tak właśnie określa się efekty działania falą radiową. To metoda nieinwazyjna, bezpieczna, dająca spektakularne efekty w redukcji oznak starzenia, braku elastyczności, utraty jędrności skóry czy działania anti-aging.

Jak to możliwe? Fale radiowe docierają do skóry właściwej, stymulują fibroblasty do wytwarzania większej liczby włókien kolagenowych. Obkurczają też istniejące włókna kolagenowe (poprzez podgrzewanie włókna się obkurczają, skracają), co pozwala uzyskać większą jędrność, gęstość skóry; w rezultacie odmłodzić twarz.

Włókna kolagenowe mają kluczowe znaczenie dla młodszego wyglądu skóry. Wraz z wiekiem zaczynają się rozluźniać, a ich liczba – maleć. W konsekwencji zauważamy zmiany: wiotką, mniej jędrną skórę, bruzdy, zmarszczki.

Fala radiowa – dla kogo?

Dla wszystkich, którzy chcą popracować nad wyglądem twarzy i ciała. Dla niecierpliwych, ponieważ pierwsze efekty są widoczne już po jednym zabiegu (a najlepsze rezultaty po 3 miesiącach).

Dla tych, którzy stawiają na metody bezinwazyjne, bezbolesne, bez większej ingerencji. Nie lubią długotygodniowych rekonwalescencji.

To idealne rozwiązanie dla osób kochających rezultaty, a jednocześnie nienawidzących bólu, dyskomfortu, ponieważ  zabiegi rf są zwykle przyjemne, pozwalające się zrelaksować (poza rf mikroigłową, która może dać mały dyskomfort).

Którą rf wybrać?

To zależy od oczekiwań, problemów, obszaru, nad którym chcemy pracować. Zabieg rf Winback Beauty jest bardzo przyjemny, a jednocześnie rozprawia się z tkanką tłuszczową, cellulitem, brakiem jędrności skóry (ciało), podwójnym podbródkiem, nieelastyczną, zwiotczała, opadającą skórą (twarz).

Do zabiegów falą radiowa wykorzystujemy kilka różnych głowic, (mono- i bipolarnych), odpowiadając na problem. Każda w nieco inny sposób oddziałuje na tkanki i skórę, dając ogromne możliwości.

Z kolei rf mikroigłową dedykujemy osobom, których głównym problemem jest wiotka, rozciągnięta skóra. Po zrzuceniu kilogramów, urodzeniu dziecka to częsty problem. Dlatego rf mikroigłowa Intraject w takim przypadku zadziała idealnie. Uzyskamy elastyczną, jędrną, zagęszczoną, sprężystą skórę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.