Depilacja woskiem w domu? Jak najbardziej, czemu nie!

Gładka, jedwabista skóra – marzenie każdej kobiety. Sposobów depilacji jest wiele i każdy z nich wystarcza na różny czas. Klasyczne golenie maszynką musi być regularne, co z biegiem czasu może irytować. Natomiast zabiegi z użyciem lasera pozbawiają włosków na długo, ale są bardzo drogie. Kompromisem może być depilacja woskiem. Jest bardzo prosta, niedroga, do wykonania we własnej łazience. Zaintrygowana? Czytaj dalej!

Zestaw do depilacji woskiem – co zawiera i dlaczego warto go mieć?

Chciałabyś samodzielnie wykonywać zabieg depilacji woskiem, ale nie wiesz, jakich produktów potrzebujesz? Dobrym wyborem jest zakup kompletnego zestawu Prowax. Znajdziesz w nim:

  • podgrzewacz do wosku,
  • wosk miodowy w puszce,
  • oliwkę aloesową do zastosowania po depilacji,
  • paski do depilacji,
  • drewniane szpatułki.

Wybierając gotowy zestaw, nie musisz już myśleć o dokupowaniu kolejnych akcesoriów – wszystko, czego potrzebujesz, masz pod ręką. Teraz wystarczy tylko znaleźć odrobinę wolnego czasu i zacząć działać.

Pamiętaj, że przy użyciu zestawu Prowax możesz depilować nie tylko nogi, ale też inne partie ciała – na przykład bikini czy pachy. Zapomnij o wrastających włoskach oraz podrażnieniach. Regularne depilowanie ciała woskiem sprawia, że z każdym kolejnym razem zabiegi stają się mniej bolesne i jeszcze łatwiejsze do wykonania niż na początku.

Najlepsze zostawiliśmy na koniec: efekty utrzymują się przez kilka tygodni, a odrastające cebulki włosów są znacznie słabsze od poprzednich. Warto więc  spróbować i cieszyć się gładką skórą przez długi czas!

Jak wykonać zabieg depilacji woskiem w domu?

Samodzielne wykonanie zabiegu depilacji woskiem może wydawać się trudne – ale to tylko pozory. W rzeczywistości jest to zabieg bardzo prosty, skuteczny i szybki do przeprowadzenia. Najważniejsze, że efekty widoczne są od razu. Od czego zacząć?

Przed wykonaniem zabiegu należy podłączyć podgrzewacz do prądu, a do środka włożyć wosk w puszce. Gdy wosk się rozgrzeje, nałóż go przy użyciu szpatułki na wybrany fragment skóry zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Na wosk nałóż pasek do depilacji, przygładź go dłonią, a następnie oderwij pod włos szybkim ruchem. Jeśli na skórze pozostały elementy wosku, usuń je przy użyciu oliwki. Po zabiegu wyłącz podgrzewacz i pozostaw do ostygnięcia. I już! Teraz możesz cieszyć się idealnie gładką skórą.

Podsumowanie

Marzysz o gładkiej skórze? Masz dość wrastających włosków i częstej depilacji maszynką? Koniecznie wypróbuj wosk! Z kompletnym zestawem Prowax zabieg wykonasz szybko oraz sprawnie. Zajrzyj do sklepu Beautiona – już dzisiaj zamów swój własny zestaw do domowej depilacji woskiem. Zapraszamy!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.