Nie masz pomysłu na prezent? Sprawdź nasze uniwersalne propozycje!

Są osoby zawsze umiejące kupić idealny prezent, który trafi dokładnie w gust obdarowanego i będzie spełnieniem jego marzeń. Czy jest jakiś gen, który za to odpowiada? Nie wiemy, ale mamy poważne podejrzenia, że tak! Dla tych z was, którzy są go pozbawieni, przygotowaliśmy zestaw uniwersalnych pomysłów.

Koszulka z oryginalnym nadrukiem

Klasyk. Sprawdza się zawsze, o ile dobierzecie rodzaj nadruku do osoby, której robicie prezent. Dla geeka wybierzcie coś z gier lub seriali, dla kociarza – nadruk z kotem, a dla świeżo upieczonych rodziców jakiś tematyczny napis.

Fajnym pomysłem jest zamówienie t-shirtu ze spersonalizowanym hasłem, na przykład powiedzeniem, które ta osoba często powtarza, lub miłą rzeczą, którą o niej myślicie (na przykład: „Najlepszy powiernik tajemnic”). Taki osobisty napis lub grafika będzie szczególnie miłym prezentem, ale w internecie na pewno znajdziecie masę innych, gotowych pomysłów.

Voucher „Wyjątkowy prezent”

Jeśli istnieją naprawdę uniwersalne bony podarunkowe, to jest to właśnie „Wyjątkowy prezent”. W Żabce możesz kupić kod na voucher „Wyjątkowy prezent” nawet tuż przed imprezą, doładowując go dowolną kwotą. Fenomen tych karnetów polega na tym, że oferują ogromny wybór przeżyć, od sportów ekstremalnych aż po SPA lub kolacje degustacyjne, a obdarowany sam wybiera atrakcję, w której chciałby wziąć udział. To pomysł na podarowanie czegoś, co może stać się niezapomnianą przygodą.

Karnet do kina

Otwarte vouchery na bilety do kina są jednym z absolutnych prezentowych pewniaków. Dzięki formie karnetu twój znajomy sam zdecyduje, na jaki film chce się wybrać i kiedy. Pamiętaj, żeby kupić bon na dwa bilety – niewiele osób lubi samotnie chodzić do kina!

Kubek na herbatę lub kawę

Piękny, nowy kubek na ulubiony napój to upominek z gatunku praktycznych. Przyda się zawsze, o ile spełnimy kilka podstawowych warunków: wybierz raczej duży, bez kolorowych nadruków – tutaj lepiej postawić na klasykę, niż ryzykować, że obrazek się nie spodoba – i taki, który można myć w zmywarce (inaczej szybko się zniszczy). Do kubka możesz dobrać zestaw kaw, herbat albo rozpuszczalną czekoladę na gorąco.

Pasek do zegarka

Ten prezent jest uniwersalny, pod warunkiem, że znasz dokładny model zegarka noszonego przez obdarowaną osobę. Wszystkie modele smartwatchy posiadają wymienne bransolety, a zakup jednej lub kilku do wyboru pozwala na dopasowanie zegarka do stroju i okazji. Podejrzyj, jaki smartwatch nosi twoja znajoma lub znajomy – albo spytaj bliską mu osobę.

Tych kilka pomysłów sprawi, że może nie staniecie się ekspertami od prezentów, ale na pewno nigdy więcej nie podarujecie czegoś nietrafionego. Powodzenia!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.