Twórz intuicyjne w obsłudze interfejsy z kursem online User Experience od Future Collars

To, czy aplikacja mobilna odniesie sukces na rynku, zależy od wielu czynników, a jednym z nich jest przyjemny dla oka, łatwy w obsłudze interfejs, który w szybki sposób pozwoli na poznanie wszystkich funkcji danego oprogramowania. Projektowanie interfejsów wymaga poznania tajników z wielu dziedzin – analityki, grafiki komputerowej czy psychologii. Wszystko po to, by doświadczenie użytkownika (User Experience) było jak najbardziej pozytywne, sprawiając jednocześnie, że będzie on chciał częściej korzystać z danego oprogramowania. Praca designera User Experience to wyjątkowo rentowne zajęcie – przekonaj się o tym, dzięki kursowi online od Future Collars.

Kurs User Experience dla początkujących – poznaj tajniki pracy designera dzięki Future Collars

Przy tworzeniu aplikacji czy oprogramowania konieczne jest zadbanie nie tylko o poprawne działanie takiego programu, ale również o to, w jaki sposób się go używa i czy korzystanie z niego jest intuicyjne. W ostatnich latach kluczowe stało się dopracowanie różnego rodzaju oprogramowania pod kątem User Experience, by użytkownik nie musiał z nim “walczyć”. Dotyczy to zarówno użytkowych aplikacji mobilnych, jak i gier wideo na komputery stacjonarne i konsole, gdzie obcowanie z danym programem powinno być przyjemne i bezproblemowe. Praca designera interfejsów wymaga opanowania wielu umiejętności i poznania wiedzy z zakresu grafiki komputerowej, analityki czy psychologii.

Te i wiele innych zagadnień poruszane są na kursach Future Collars dedykowane osobom, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem. 16-tygodniowy User Experience kurs przeprowadzany jest w 100-procentach online pod okiem trzech doświadczonych mentorów i mentorek, którzy zadbają o to, by uczestnicy przyswoili niezbędną wiedzę za zakresu tworzenia intuicyjnych i łatwych w obsłudze interfejsów.

Kurs User Experience od Future Collars to lekcje na żywo, do których będziesz mógł zawsze wrócić

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (całkowita długość kursu to 225 godzin) w niewielkich, liczących maksymalnie 12 osób grupach. Każdy z uczestników może liczyć na pełne wsparcie mentorów, a jeśli ktoś nie będzie mógł wziąć udział w wybrany zajęciach, wszystkie materiały oraz nagranie z kursu będą znajdowały się następnego dnia na serwerze dostępnym dla wszystkich kursantów 24/7. Warto również pamiętać, że kurs User Experience od Future Collars to nie tylko zajęcia – doświadczona rekruterka pomoże uczestnikom przygotować CV, portfolio czy ułatwi znalezienie atrakcyjnych ofert pracy dla początkujących.

Oprócz zajęć zakresu User Experience czy UX Design uczestnicy mogą podszlifować swój angielski w ramach kursu DO IT with English, który jest częścią pakietu oferowanego przez Future Collars. Pomoże to przygotować się do pracy w międzynarodowym zespole i pozwoli na poszerzenie branżowego słownictwa związanego z IT.

Rate this post

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.