Angielski na luzie dzięki Angloville

Nauka języka angielskiego nie musi być wcale nudna. Książki, setki ćwiczeń, odpytywanie i szkolne ławki – to wszystko możesz odsunąć na bok. Jest to jak najbardziej możliwe, jeśli zaczniesz naukę angielskiego w angielskiej wiosce Angloville.

Jeden procent – klucz do efektywnej komunikacji

Nauka od podstaw nowego języka kojarzy się wielu osobom z codziennym poznawaniem zasad gramatyki i szlifowaniem słownictwa. Taka forma przyswajania wiedzy staje się dla wielu osób uciążliwa i żmudna. W wiosce językowej Angloville jest zupełnie inaczej. Tu zaczynasz od mówienia, czyli dokładnie tak, jak uczy się języka dziecko. To najbardziej zindywidualizowany kurs językowy, który stawia na komunikację i zdolności praktyczne.

Jak się okazuje, każdy potrzebuje jedynie 1% angielskiego do efektywnej komunikacji. Co więcej, ten 1% dla każdej osoby jest inny, dlatego dobra szkoła językowa pomoże Ci  to określić. Kurs opracowywany jest więc dla każdego indywidualnie, wedle jego potrzeb. W ten sposób zyskasz więcej pewności siebie i odczujesz, że robisz postępy. Bez wewnętrznego przymusu i ciągłego kontrolowanie efektów nauki.

Jakie opcje kursów językowych są dostępne?

Na pewno nie będziesz się nudzić, biorąc udział w innowacyjnych i kreatywnych spotkaniach z native spikerami. Niezależnie od tego, czy będzie to kurs online, czy kilkudniowy program wyjazdowy. Do wyboru są też programy weekendowe i warsztaty. Tematy rozmów na kursach również dopasowane są do wieku i potrzeb uczestników. Sporą popularnością cieszą się kursy  wyjazdowe dla dorosłych w Polsce i w Irlandii. Również wyjazdy językowe dla firm i kursy online są niezwykle cenne dla różnych grup zawodowych. Pomagają rozwijać umiejętności językowe w swojej branży.

Zyskaj pewność w języku angielskim z Angloville

Nauka angielskiego od podstaw na takich kursach będzie dla dziecka kartą przetargową na przyszłość. Liczne konwersacje ukierunkowane na rozwój wiedzy o języku to klucz do satysfakcji i szybkich sukcesów. Nawet kilkudniowe przebywanie w anglojęzycznej wiosce pozwoli lepiej obyć się dziecku z językiem i akcentem (UK, USA, Irlandia, Australia). Wystarczy 6 dni, aby zrozumieć język angielski i przełamać w końcu barierę językową.

Spróbuj w końcu zmienić swoje myślenie o nauce języka i daj sobie szansę na rozwój. Wyjedź do angielskiej wioski i podejmij efektywny trening rozmawiania w języku angielskim. Kursy językowe Angloville to pewny start w lepszą przyszłość.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.