Dobry kurs programowania dla dzieci i młodzieży

Chyba bezdyskusyjny jest już fakt, że warto inwestować już teraz w naukę programowania dla dzieci i młodzieży. W ramach podstawowej edukacji w Polsce materiał ten niby jest planowany i wprowadzany, ale w rzeczywistości ciężko znaleźć szkołę, która prowadzi zajęcia programowania w takiej jak trzeba formie. A musi być ona przejrzysta, ciekawa a co najważniejsi z roku na rok uaktualniania, gdyż takie reguły rządzą dzisiejszym światem techniki.

Szkoła programowania dla dzieci i młodzieży AkademiaProgramowania.pl powstała po to, by stać się miejscem, w którym świadome przyszłości i potrzeby edukacji programistycznej rodziny odnajdą ciekawe zajęcia dodatkowe.

Lider na polskim rynku edukacji programistycznej dzieci i młodzieży

Od 2014 roku stawiamy na najważniejsze cechy dobrej szkoły programowania, dzięki czemu przez lata zaufały nam tysiące młodych, zdolnych ludzi i ich rodziców. Staż ten daje nam pozycję lidera z największym doświadczeniem na polskim rynku edukacyjnym. Oferujemy kursy programowania dla dzieci i nastolatków dopasowane do ich potrzeb, jak i do aktualnych potrzeb rynku pracy. Naszym hasłem jest pasja i jej rozbudzanie.

Autorski program nauczania

Dopasowujemy materiał nauczania nie tylko do potrzeb rynku i słuchaczy, ale także ich wieku, planów i możliwości. Nasz autorski program nauczania i materiały w nim zawarte co semestr przechodzą przez ścisłe kontrole jakości i aktualności. Klasy to uczniowie w podobnym wieku, którzy najczęściej dzielą te same hobby, potrzeby i pasje.

Aktywni zawodowo programiści

W AkademiaProgramowania.pl zatrudniamy jako wykładowców wyłącznie aktywnych zawodowo programistów. Są to młodzi, pełni zapału ludzie, którzy nie tylko przekazuj sowią wiedzę i umiejętności kolejnemu pokoleniu, ale także dbaj to, by były one zawsze najświeższe, najbardziej praktyczne i zdecydowanie sprawdzone w pracy kodera. Dajemy gwarancję aktualnego rozwoju, gdyż oni sami cały czas pogłębiają i poznaj nowe możliwości.

Kursy programowania dla dzieci online i stacjonarne

Nasza szkoła AkademiaProgramowania.pl to obecnie dwa rodzaje stałych zajęć semestralnych. Stacjonarne warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży odbywające się w ponad 25 miastach oraz wyjątkowe, prowadzone na żywo kurs programowania online dla dzieci, które bez problemu docierają także do zainteresowanych dzieci, mieszkających poza obszarem większych miast. Dzięki temu docieramy wszędzie i do każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z programowaniem.

Rate this post

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.