Bliskie Piaseczno – nowa inwestycja w Piasecznie

Bliskie Piaseczno jest inwestycją belgijskiego dewelopera Ghelamco, znanego już dobrze z innowacyjnych projektów biurowych, jak również unikatowych apartamentowców. Przemyślane rozkłady mieszkań, ponadczasowa architektura, niska zabudowa to tylko niektóre z atutów tego osiedla. Znajdziemy tu przydatne powierzchnie serwisowe takie jak wózkownia  czy rowerownia. Miejsca parkingowe w budynku, bliskie sąsiedztwo dobrych szkół i przedszkoli oraz bardzo dobra lokalizacja. Dowiedz się dlaczego jeszcze warto tu zamieszkać!

Mieszkania na sprzedaż w Piasecznie

W ofercie znajdziemy nowe mieszkania 2-, 3- oraz 4-pokojowe o ergonomicznych rozkładach. Nabywcy mogą zdecydować czy chcą posiadać nieruchomość z balkonem, ogródkiem a może przeszkloną loggią. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje 2-kondygnacyjna hala garażowa oraz naziemny parking. Liczne nasadzenia i mała architektura w formie nowoczesnych ławek oraz podestów sprawią, że na dziedzińcach będzie można wypocząć i spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi.

Bliskie Piaseczno – lokalizacja i okolice

Niewątpliwym plusem osiedla jest jego lokalizacja. Dojazd do centrum Warszawy autem nową trasą S7 zajmie nam jedynie około 25 minut. Porównywalny czas zajmuje dojazd do stacji Warszawa Zachodnia nowoczesną kolejką. W 5 minut dojedziemy z kolei rowerem do stacji PKP Iwiczna lub PKP Piaseczno.

Rodziny z dziećmi docenią bliskość dobrych przedszkoli, szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Pobliskie lokalne sklepiki i markety popularnych sieci handlowych ułatwią codzienne zakupy. W pobliskiej galerii handlowej N-Park funkcjonują sklepy takie jak RTV Euro AGD, SuperPharm, Jysk czy SMYK.

W najbliższej okolicy znajdziemy siłownie i centra sportowe. Boiska, place zabaw, skateparki i siłownie na świeżym powietrzu zapewnią mieszkańcom w różnym wieku liczne możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego. W okolicach Piaseczna położone są lasy i parki krajobrazowe oraz atrakcje Zalesia Dolnego i Konstancina-Jeziorny. Miłośnicy spływów kajakowych oraz jazdy konnej również będą mieli możliwość realizowania swoich pasji w komfortowej odległości od domu.

Sprawdź ofertę osiedla Bliskie Piaseczno, jeśli zależy Ci na byciu blisko wszystkiego czego potrzebujesz a jednocześnie na zamieszkaniu w pobliżu Warszawy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.