Chcesz zamieszkać w stolicy? Sprawdź inwestycje na atrakcyjnych warszawskich osiedlach

Warszawa nieustannie się rozbudowuje. Każdego dnia powstają nowe osiedla o wysokim standardzie. Wybierz dogodną lokalizację i sprawdź, które mieszkania wciąż są dostępne do rezerwacji. Ursus, Włochy, a może Wola? Przekonaj się, w jakich dzielnicach warto zamieszkać!

Spokojne przedmieścia? A może tętniące życiem centrum?

Warszawa to urokliwe miasto, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jednych do stolicy przyciąga perspektywa wysokich zarobków, inni wybierają tę lokalizację ze względu na rozwiniętą infrastrukturę i dogodne warunki do życia.

Zdecydowałeś się na zakup mieszkania w Warszawie? Pamiętaj o tym, że każda dzielnica (a jest ich w stolicy aż 18!) to wyjątkowe miejsce, o indywidualnym charakterze. Nowe inwestycje w Warszawie są realizowane zarówno w niewielkiej odległości od ścisłego centrum, jak i na obrzeżach miasta. Śródmieście prawie nigdy nie zasypia, za to na Ursynowie czy Włochach znajdziesz błogi spokój i otoczenie pełne kojącej zieleni.

Aktywność fizyczna to Twoje drugie imię? Zamieszkaj na Osiedlu Aurora!

Jesteś osobą aktywną fizycznie i nawet po ciężkim dniu spędzonym w pracy szukasz sposobu na to, aby dać upust energii? Warszawskie Włochy to świetna okolica dla osób uprawiających sport. Znajdziesz tutaj kilka parków i zielonych skwerów (tereny zielone dzielnicy zajmują 100 ha), idealnych do codziennej aktywności.

Osiedle Aurora zaplanowano w taki sposób, aby 9 budynków wielorodzinnych stworzyło kameralny kompleks przyjazny rodzinom z dziećmi. Optymalne odstępy pomiędzy poszczególnymi zabudowaniami to gwarancja prywatności. Niezależnie od tego, czy szukasz przytulnej kawalerki, czy przestronnego apartamentu, na Osiedlu Aurora znajdziesz mieszkanie swoich marzeń.

Lubisz, gdy miasto tętni życiem o każdej porze dnia i nocy? Poznaj inwestycję Wola Nowa

Jeśli zależy Ci na tym, aby nieustannie chłonąć wielkomiejski klimat i chcesz mieć w zasięgu ręki wszystkie atrakcje miasta, to zamieszkaj na Woli. Inwestycja Wola Nowa powstała w mocno zurbanizowanej części stolicy. To okolica doskonale skomunikowana z innymi dzielnicami, o doskonale rozwiniętej infrastrukturze. Znajdziesz tu renomowane placówki edukacyjne, a także sklepy, restauracje czy obiekty sportowe.

Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach mieszkańców. Najmniejsze spośród nich mają 27 m², z kolei największe to apartamenty o powierzchni 96 m².

Chcesz mieszkać w bezpiecznej okolicy z ogromnym potencjałem rozwojowym? Wybierz Ursus Vita

Bezpieczeństwo i mnóstwo zieleni w okolicy to nie są jedyne zalety, jakimi może pochwalić się warszawska dzielnica Ursus. Mieszkańcy, którzy wybrali tę lokalizację, doceniają rozbudowaną infrastrukturę, która pozwala dotrzeć do Śródmieścia w zaledwie 20 minut (bezpośrednie połączenie kolejowe). Nie bez znaczenia jest również fakt, że koszty codziennego życia są tu o wiele niższe niż w ścisłym centrum stolicy.

Inwestycja Ursus Vita docelowo obejmie 6 nowoczesnych budynków otoczonych strefami rekreacyjnymi dla mieszkańców. Modernistyczna bryła zabudowań idealnie wpisze się w charakter dzielnicy. Poszczególne mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniały komfort codziennego użytkowania. Inwestor zadbał o odpowiednie doświetlenie pokoi, a także o funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szukasz mieszkania w Warszawie i zależy Ci na tym, aby poznać ofertę dewelopera z wieloletnim doświadczeniem? Sprawdź, jakie propozycje ma w swoim portfolio Dantex.

Rate this post

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.