Magazyn w Warszawie czy poza miastem?

Warszawski rynek magazynowy szybko się rozwija, dostarczając klientom kolejne obiekty położone w atrakcyjnych lokalizacjach. To zarówno dawne dzielnice przemysłowe stolicy, jak i sąsiadujące z nią miejscowości, położone w bezpośrednim sąsiedztwie dróg szybkiego ruchu. Jeśli interesuje Cię nowy magazyn do wynajęcia, Warszawa zapewnia dostęp do obiektów zlokalizowanych w granicach administracyjnych miasta oraz wokół niego.

Nowe obiekty magazynowe w stolicy

Klienci poszukujący nowoczesnego magazynu do wynajęcia w Warszawie, swoją szczególną uwagę powinni skupić na obiektach zlokalizowanych na terenie dawnych dzielnic przemysłowych, takich jak Ursus czy Białołęka. Współcześnie, dużo nowych magazynów budowanych jest w pobliżu lotniska im. Fryderyka Chopina. Są to najczęściej obiekty z zapleczem biurowym, dedykowane firmom logistycznym operującym na terenie miasta. Zapewniają im stałą bazę z dogodnym dojazdem zarówno do centrum, jak i wielu podwarszawskich miejscowości. Jeśli jest Ci potrzebny niewielki magazyn do wynajęcia w Warszawie, stolica zapewnia również dostęp do starszych obiektów, czego dobrym przykładem są niektóre magazyny na Targówku. Co warte podkreślenia, w przypadku nowoczesnych, dużych obiektów, istnieje możliwość funkcjonalnego wydzielenia potrzebnej przestrzeni i przystosowania jej do specyficznych potrzeb przedsiębiorstwa działającego w niemal każdej branży.

Obiekty magazynowe w pobliżu stolicy

Alternatywą dla powierzchni magazynowych na terenie miasta są nowoczesne obiekty magazynowe na wynajem pod Warszawą, najczęściej lokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dróg szybkiego ruchu, przede wszystkim autostrady A2, dróg ekspresowych S8 i S17 oraz innych ważnych dróg krajowych prowadzących do stolicy. Największymi atutami tego typu obiektów jest łatwy dojazd z wielu kierunków, możliwość wynajęcia większej powierzchni, co jest szczególnie korzystne z punktu widzenia dużych podmiotów gospodarczych planujących szybką ekspansję na polskim rynku, oraz ich niezwykle nowoczesny charakter. Jeśli interesuje Cię profesjonalnie wyposażony, wybudowany w ostatnich latach, duży magazyn na wynajem, Warszawa zapewnia dostęp do wielu takich obiektów, ale dość często zlokalizowanych poza administracyjnymi granicami miasta.

Część magazynów na wynajem w Warszawie jest dopiero w planach lub w budowie, więc jeśli chcesz zarezerwować sobie potrzebną przestrzeń magazynową, już dziś musisz się o nią postarać. W tym celu warto skorzystać z pomocy doświadczonej firmy doradczej, która nie tylko wynajdzie najkorzystniejsze rynkowe oferty, ale i będzie uczestniczyć w negocjowaniu korzystnych warunków najmu.

Rate this post

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.