Odkrywamy systemy ERP – ranking wygrywa Teta ERP

Oprogramowanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ang. Enterprise Resources Planning) stanowią kompleksowe wsparcie w procesie monitorowania firmowych procesów wewnętrznych. Na jakie kryteria warto zwrócić szczególną uwagę, planując inwestycję w systemy ERP? Ranking, opublikowany na portalu systemyerpwpolsce.pl, zestawił ze sobą najpopularniejsze rozwiązania na krajowym rynku. Co sprawiło, że oprogramowanie Teta ERP zostało sklasyfikowane na pierwszym miejscu?

Postaw na lokalne systemy ERP – ranking podkreśla korzyści polskiego supportu

Jednym z najważniejszych przyjętych w zestawieniu kryteriów było pełnoprawne wsparcie klientów na krajowym rynku. Dlaczego obecność dedykowanego serwisu w Polsce została uznana za niezbędny atrybut, jakim powinny cechować się niezawodne systemy ERP? Ranking uwypuklił korzyści, jakie wiążą się z polskim interfejsem czy możliwością skorzystania z polskojęzycznej pomocy technicznej w zakresie funkcjonalności technicznej czy wyjaśnienia wątpliwości związanych z procesem uruchomienia systemu.

Obecność polskiej pomocy technicznej nie była jednak jedynym czynnikiem, który miał wpływ na ostateczny kształt zestawienia. Za najważniejsze kryterium rankingu uznano ogólną funkcjonalność danego oprogramowania, dużą uwagę poświęcono również renomie marki odpowiedzialnej za dany system. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia ceny za dostęp do usługi – na wiodących miejscach w zestawieniu znalazły produkty, które wyróżniały się atrakcyjnym kosztorysem.

Odkryj najlepsze systemy ERP – ranking wyróżnił oprogramowanie Teta ERP

Na pierwszym miejscu przygotowanego zestawienia znalazł się program Teta ERP, opracowany przez grupę Unit4 Polska – najdłużej działającego dostawcy oprogramowania tej klasy w Polsce, który wyróżnia się dużym doświadczeniem oraz stale rosnącą bazą zadowolonych klientów. System Teta ERP kładzie szczególny nacisk na możliwość automatyzacji procesów wewnętrznych i podniesienia wydajności całego zespołu. Rozwiązanie to cechuje się również modułową konstrukcją, która umożliwia ścisłe dopasowanie funkcjonalności systemu do potrzeb klienta.

Oprogramowanie do zarządzania firmowymi zasobami Teta ERP doskonale sprawdza w dużych i średnich przedsiębiorstwach o niejednolitej strukturze – jest w stanie operować na odmiennych językach, systemach miar oraz walutach, wspierając organizacje o rozproszonej strukturze, uwzględniające wiele odmiennych oddziałów. Uzupełnieniem możliwości Teta ERP jest dedykowana platforma Unit4 Teta Web, która zapewnia niczym nieograniczony dostęp do danych i toczących się procesów z dowolnego miejsca z dostęp do internetu.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat Teta ERP?

Już dziś odwiedź stronę marki Unit4 i poznaj możliwości oprogramowania z rodziny Teta – poznaj komplet narzędzi z zakresu kadr i płac, ERP oraz workforce management i poznaj ich wpływ na codzienną pracę firm z sektora handlu i dystrybucji, produkcji czy usług. Wypełnij formularz kontaktowy i dowiedz się, dlaczego warto dołączyć do setek dużych przedsiębiorstw, które zdecydowały się skorzystać z produktów Unit4 Teta.

5/5 - (1 vote)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.