Dlaczego kupno Apartamentu na Cyprze jest dobrą inwestycją na lata!

Kupno apartamentu na Cyprze to coraz popularniejszy wybór dla wielu inwestorów. Jest to związane z ogromnym potencjałem, który daje ta wyspa zlokalizowana na Morzu Śródziemnym. Przede wszystkim, co roku odwiedzana jest przez setki tysięcy turystów, a sezon turystyczny trwa tam przez 9 miesięcy. To sprawia, że starannie dobrany apartament okazuje się inwestycją, która przynosi wymierne korzyści przez lata. Dlaczego zakup nieruchomości na Cyprze ma sens?

Zalety Cypru jako destynacji turystycznej

Kupno apartamentu inwestycyjnego w lokalizacji turystycznej ma sens. Jest to związane przede wszystkim z tym, że w takich miejscach dużo łatwiej o zagwarantowanie sobie najemców w krótkiej i długiej perspektywie. Pod kątem atrakcyjności, Cyprowi nie można niczego odmówić. Przede wszystkim wyspa leży na Morzu Śródziemnym i ma piękne piaszczyste plaże. Słońce świeci tu przez ponad 300 dni w roku, a okres turystyczny trwa dobre 9 miesięcy. To ogromny potencjał Cypru jako wzorowej destynacji turystycznej. Ponadto odwiedzający Wyspę Afrodyty mogą liczyć na bogate zaplecze rozgrywkowe, dobrze rozwiniętą infrastrukturę, porządek oraz smaczne i tanie jedzenie. Okazuje się, że Cypr Północny jest dużo tańszy od wielu alternatywnych miejsc w basenie Morza Śródziemnego. Fani zwiedzania historycznych miejsc również nie będą zawiedzeni, ponieważ na Cyprze jest ich całkiem sporo. Do tego dochodzi możliwość nurkowania w przejrzyście czystej wodzie i podziwiania okolicznej fauny i flory morskiej.

Inwestycja z wysoką stopą zwrotu

Walory turystyczne Cypru sprawiają, że inwestycje w tutejsze nieruchomości cechują się wysoką stopą zwrotu. Jeżeli wybierzesz Cypr, nieruchomości mogą zwrócić się już w ciągu 8-10 lat. Wpływ na to ma dynamicznie rosnąca wartość apartamentów, które już w momencie odebrania od dewelopera mogą być 30% więcej warte. Kolejnym aspektem jest stopa zwrotu, która często przekracza 10% w skali roku. To coś, co interesuje wiele osób stawiających na nieruchomości. Cypr Północny pod tym kątem charakteryzuje się jedną z najwyższych stop zwrotu w całej Europie. Dzięki temu zakupiony apartament szybko zwróci się finansowo i będzie generował czysty zysk. Stabilny i wysoki dochód pasywny można przeznaczyć na kolejne inwestycje.

Korzystne prawo podatkowe

Cypr uznawany jest za jeden z rajów podatkowych. Dzięki temu pozwala na skuteczne ulokowanie środków i na obniżenie kosztów utrzymania nieruchomości zagranicznej. Pod tym kątem apartamenty zlokalizowane na Cyprze Północnym wygrywają z tymi, które znajdują się w takich lokalizacjach jak m.in.: Hiszpania, czy Włochy. Szczegóły dotyczące kwestii podatkowych i rozliczeń po zakupie nieruchomości otrzymasz od przedstawicieli RT Invest. W tym zakresie współpracujemy tylko ze sprawdzonymi biurami podatkowymi na Cyprze, aby zagwarantować klientom najwyższe standardy bezpieczeństwa i zgodności inwestycji z prawem.

Brak problemów ze sprzedażą

Jeżeli po latach uznasz, że chcesz sprzedać nieruchomość na Cyprze, to nie powinno być z tym żadnych problemów. Wszystko dlatego, że apartamenty i domy na Wyspie Afrodyty cieszą się ogromną popularnością. Nasza agencja nieruchomości na Cyprze posiada szeroką bazę klientów z Polski, którzy mogą być zainteresowani takim zakupem. Ponadto współpracujemy z deweloperami na Cyprze. Jako RT Invest jesteśmy ich oficjalnym przedstawicielem w Polsce, dzięki czemu zyskujemy dostęp do ich bazy klientów. Razem z nami sprzedaż apartament na Cyprze z dużą stopą zwrotu. Nie stracisz na tej transakcji, niezależnie od tego, czy mieszkanie sprzedaż po kilku latach, czy utrzymasz je w dłuższej perspektywie.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty

Biuro sprzedaży RT Invest oferuje wysokiej jakości apartamenty inwestycyjne zlokalizowane w luksusowych pięciogwiazdkowych resortach turystycznych. To doskonały wybór zarówno jako inwestycja pod wynajem, jak i zakup apartamentu lub domu na własny użytek. Nasz zespół wesprze Cię w całym procesie, pomoże w wyborze nieruchomości, a także w jej obsłudze posprzedażowej. Zapraszamy do kontaktu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.