5 sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy za pomocą smartfona

W wieku, w którym smartfony można znaleźć w milionach kieszeni młodych ludzi i biznesmenów, nic dziwnego, że oszczędzanie pieniędzy za pomocą telefonu staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Podczas gdy zdobywanie rąk na krótkoterminowe pożyczki online w nagłych wypadkach jest opcją dla wszystkich, oszczędzanie pieniędzy jest czymś, co wszyscy staramy się zrobić, jak najlepiej potrafimy. Zebraliśmy razem pięć sposobów, żeby nasze smartfony mogły zacząć płacić za siebie i zaoszczędziły nam pieniędzy.

Kupony.

Kupony zawsze były od dawna sposobem na oszczędność pieniędzy, a w dobie smartfonów jest łatwiej z nich korzystać niż kiedykolwiek. Cięcie kuponów należy do przeszłości, ponieważ większość firm będzie miała aplikacje z rabatami i kodami kuponów łatwo dostępne na nich.

Jeśli nie masz aplikacji, zrzut ekranu lub e-mail może być równie skuteczny i często ułatwia nie tylko znaleźć kupony, ale również z nich skorzystać.

Porównanie cen.

Porównywanie cen lub zakupów wokół, jest jednym z największych sposobów oszczędzających pieniądze łatwiej niż kiedykolwiek, aby zobaczyć niższe ceny dla przedmiotów, które chcesz.

Zobacz również:  Inwestowanie w nieruchomości - sprawdzone sposoby na zysk

Wystarczy zeskanować kod kreskowy przedmiotu, a pojawi się lista miejsc, w których przedmiot można znaleźć online i ile kosztuje on w każdym miejscu. Częściej będzie tańszy gdzieś online i może być również warto sprawdzić, jak wiele można zaoszczędzić.

Budżetowanie.

Złożenie budżetu na smartfon może pomóc Ci w monitorowaniu budżetu i wydatków przez cały czas.

Dostęp do informacji za pomocą prostego stuknięcia lub kliknięcia może pomóc Ci zorientować się, czy wydajesz zbyt wiele na jeden rodzaj rzeczy i trzeba je obciąć. Aplikacje na Androida są dobrymi opcjami, ale warto szukać aplikacji, które lubisz używać i będą na twoje potrzeby.

Znalezienie najtańszych opcji.

Znalezienie najtańszego miejsca na paliwo lub najbliższego bezpłatnego bankomatu może być równie proste jak stuknięcie w aplikację ze smartfonem. Aplikacja, która w każdej chwili poinformuje Cię o cenach i stawkach na najbliższej stacji benzynowej. Choć może się wydawać, że oszczędzasz grosze w danym momencie, to jednak w ciągu roku może to być bardzo dużą sumą. W ciągu roku możesz zaoszczędzić setki złotych.

Zobacz również:  Dla kogo są chwilówki online?

Podobnie, znalezienie najbliższych banków, najbliższych bankomatów może być tak proste, jak korzystanie z aplikacji bankowej. Większość dużych banków będzie miała tę funkcję w swojej aplikacji, ale jeśli to nie jest w przypadku Twojego banku, możesz dodać zakładkę do strony lokalizatora na swojej stronie internetowej poprzez przeglądarkę w telefonie dla podobnej usługi.

Aplikacje do wysyłania wiadomości.


Bezpłatne aplikacje do wysyłania wiadomości to kolejny sposób na oszczędność pieniędzy. Jeśli korzystasz z WiFi lub masz dostęp do nieograniczonej ilości danych, być może warto skorzystać z aplikacji takich jak Skype lub WhatsApp. Skype może zaoferować Ci darmowe połączenia przez WiFi, co pozwala zaoszczędzić Twoje minuty, a nawet pomóc Ci uniknąć opłat za połączenia międzynarodowe, jeśli chcesz wykonać połączenie za granicą, a jego funkcja jest równie prosta, jak wysyłanie wiadomości tekstowych. Podobnie WhatsApp to aplikacja do wysyłania wiadomości, która posiada funkcję połączeń i jest opcją bezpłatnej komunikacji, która szybko zyskuje na popularności.

2.8/5 - (25 votes)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.