Woda do firmy, darmowa dostawa w 24 h – Staropolska®

Woda do firmy to ważny aspekt dla przedsiębiorstw. Dostęp do bezpiecznej wody dla pracowników jest przede wszystkim wymogiem, który spoczywa na pracodawcach. Szukasz dostawcy wody mineralnej do firmy? Chcesz zamówić wodę, która jest świeża, zdrowa, smaczna i niedroga? Jesteś w najlepszym miejscu!

Woda butelkowana a dystrybutory wody

Dlaczego oraz więcej przedsiębiorstw zakupuje wodę butelkowaną niż z dystrybutory wody. Wszystko ponieważ woda w butelce jest praktycznym rozwiązaniem.

Przyczyną tych wyborów jest przede wszystkim kwestia czyszczenia dystrybutorów, jak i samego noszenia dużych i ciężkich baniaków z wodą. Ostatecznie dwa wspomniane aspekty są dość kłopotliwe i czasochłonne. Poza tym, baniaki do dystrybutorów wody napełniane są wodą źródlaną niskiej jakości.

Woda do firmy w butelkach nie jest tak problematyczną opcją. Nawet sam proces dostawy wody na paltach nie sprawia kłopotów, a u sprawdzonego producenta to najbardziej opłacana inwestycja.

Woda do firmy – która jest najlepsza?

Jaka woda do firmy będzie najlepsza oraz który dostawca spełni Twoje oczekiwania? Dostawa wody do firm to zapewnienie odpowiednich warunków w pracy, co jest określone są przez polskie prawo.

Woda do firmy prosto od producenta

wodadlafirmy.pl to producent wody mineralnej, który każdego dnia dba o jakość swoich produktów oraz o proces obsługi klienta. Woda Staropolska®, jest średniozmineralizowana i występuje w wersji gazowanej, lekko gazowanej i niegazowanej. Staropolska® jest wydobywana z pokładów górnej Jury i stanowi najlepszy wybór dla wszystkich, którzy chcą dbać o zdrowie.

Producent wody mineralnej Staropolska® – korzyści

  • Niskiej ceny, bez pośredników.
  • Bezpłatna dostawa na terenie całej Polski.
  • Dostawa nawet w 24 h.
  • Możliwość dostawy wody również za granicę.
  • Bezpieczny i łatwy proces zakupowy w sklepie online www.wodadlafirm.pl 
  • Woda dostarczana na bezzwrotnych paletach.
  • Rodzaje opakowań: szklane, pet, rPET.
  • Wielkości butelek: 0.33l, 0.5l, 1.5l.
  • Odbiór butelek Staropolska® do recyklingu.

Staropolska® – minerały w czystej postaci

Zaopatrując się w wodę Staropolska® firmy maja gwarancję, że otrzymają jedną z najświeższych, najzdrowszych wód mineralnych na rynku. Staropolska® może pochwalić się międzynarodowymi certyfikatami jak np. HACCP, które przydziela niemiecka organizacja TÜV Rheinland oraz certyfikat International Taste Institute, który został przyznany przez sommelierów w Brukseli.

Poznaj ofertę wodadlafirmy.pl i wybierz wariant wody mineralnej, który Ci odpowiada. Chcesz przekonać się jak smakuje Staropolska® zanim złożysz zamównienia? Zamów bezpłatne próbki wody Staropolska®! Wejdź na: www.wodadlafirmy.pl 

5/5 - (1 vote)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.