5 najlepszych gier umysłowych na smartfona służących poprawie Twojej pamięci.

Istnieje wiele działań, które mogą być wykorzystane do treningu mózgu, szczególnie z telefonu komórkowego. Ludzie mogą nie tylko uzyskać pomoc z działu usług akademickich, ale również korzystać ze swoich smartfonów i korzystać z gier, które mogą pomóc im w treningu mózgu do myślenia i rozwoju. Te gry są zarówno zabawne, jak i angażujące, aby wyostrzyć Twój umysł i poprawić umiejętność logicznego myślenia. Na koniec tego wszystkiego, twój umysł pozostają w zgodzie z rozrywką, którą otrzymujesz z gry. Oto 5 najlepszych gier logicznych, które można wykorzystać, aby wyzwolić moc twojego intelektu z poziomu twojego smartfona!

1. Brain Dots

Jest to zagadka oparta na fizyce, która jest pełna zabawy. Jest to gra, która może dać Ci wyzwanie, którego potrzebujesz dla swojego umysłu poprzez prostą koncepcję zderzania dwóch punktów. Trudną częścią gry jest to, jak masz to zrobić. Wymaga, abyś narysował kształty lub linie, aby zapewnić, że kropki będą razem. Rozwiązanie zagadki jest czasami oczywiste, a w innych przypadkach, będziesz musiał myśleć poza szablonem.

Zobacz również:  Cyberpunk 2077 - kiedy premiera nowej gry CD Projekt?

2. Peak

Ta gra zapewnia Ci losową grę, które sprawdzają Twoją uwagę, pamięć, kreatywność i umiejętności rozwiązywania problemów. W grze, będziesz zobowiązany do tworzenia słów z podanych liter, kolorowych kafelek zgodnie z liczbami w wierszach i kolumnach lub dotknij twarze, które pokazują konkretne emocje. Istnieje ponad 35 gier, osiągnięć i statystyk wydajności w każdej kategorii. W ten sposób możesz sobie pozwolić na to, aby każdego dnia wystawić się na próbę.

3. Tricky Test 2

Tricky Test 2 to kolejna gra dla Twojego intelektu, jeśli chcesz. Wymaga sprytnego podejścia, aby odnieść w niej sukces. Istnieje unikalny łamigłówek dla twojego mózgu w tej grze, gdzie odpowiedź wydaje się być oczywista. Jest jednak pewna sztuczka, która sprawia, że nie jest ona tak prosta, jak wydawało by się na samym początku. Otrzymujesz pięć żyć, które muszą zostać zaliczone, aby zakwalifikować cię do następnej rundy. Twój umysł musi nadążać za wymaganym tempem, aby przejść na wyższe poziomy.

4. Lumosity

Lumosity to codzienne ćwiczenie, które sprawdzi Twoją pamięć, umiejętności rozwiązywania problemów i ogólne podejście do rzeczy. Gry w tym miejscu są naprawdę zabawne, stymulujące i wyjątkowe. Możesz być w samochodzie wyścigowym i testować refleks, składając elementy układanki i tak dalej. Na przykład, będą one sprawdzać Twoje umiejętności rozwiązywania problemów. Ponad to, można sprawdzić siebie w ponad 40 grach i uzyskać szczegółowe informacje i statystyki, które pozwolą Ci zobaczyć, w którym miejscu byłeś najlepszy.

Zobacz również:  Którą konsolę wybrać do grania w Cyberpunk 2077?

5. Brain School

Gra Brain School ma trudne pytania matematyczne, zaskakujące łamigłówki i inne gry, które wymagają logiki wymagającej myślenia. Oferuje ona wspaniały sposób na zwiększenie umiejętności umysłowych. Gra przechodzi przez fazy testowe trwające cztery lata. Zacznij w pierwszym roku aby uzyskać 6 w każdej grze i poziomie. Istnieje inny zestaw gier na każdy rok z pięcioma poziomami, w których możesz wziąć udział. Po pomyślnym zaliczeniu, zostanie przeprowadzony ostateczny test, który pozwoli Ci przejść do drugiego roku życia.

Uwagi końcowe


Wraz z nadejściem technologii, nauka stała się o wiele łatwiejsza i widać to w sposobie, w jaki gry mogą być instalowane na smartfonach, zapewniając zabawę i możliwości nauki dla użytkownika.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.