6 najlepszych gier – strzelanek, w które musisz zagrać.

Strzelanki są rzeczywiście ekscytujące, dzięki dreszczowi emocji, napięcia, momentów i zwrotów, które są w nich, nigdy nie zapomnisz ich niesamowitego działania. Jeśli jesteś gorącym fanem takich gier i szukasz nowej, ekscytującej gry, jesteś we właściwym miejscu. Oto lista niektórych z najlepszych i najbardziej trendy strzelanek z zeszłego roku.
Przed wejściem w temat, ważne jest, aby poznać kryteria, które zostały uwzględnione podczas sporządzania rankingu. Oto kilka punktów, które należy mieć na uwadze podczas tworzenia rankingu gier strzelanek.

Specyfikacje systemu

Obejmuje to wsparcie dla wielu platform, takich jak Xbox, Windows, Mac OS, Linux, itp. Wraz z nim będą inne specyfikacje, takie jak karta graficzna, prędkość procesora, pamięć, itp. które będą określać rodzaje urządzeń, na których można grać w grę.

Grafika

Oczywiście, w wirtualnym świecie jak w grze, grafika reprezentuje wszystko.

Tak więc, to jak ekscytująca jest grafika gry jest rzeczą, o której należy pamiętać. Znaczenie fabuły nie powinno być niedoceniane.

Popularność i ocena użytkowników

Powyższe dwa i wiele innych czynników wpływa na to, ile osób faktycznie gra w grę. Jest to więc jeden z najważniejszych czynników, które bierzemy pod uwagę w rankingu gier.
Mając na uwadze te kryteria, przyjrzymy się niektórym z najlepszych gier strzelanek z 2018 roku.

1. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

W oparciu o fabułę powieści Tomka Clancy o tej samej nazwie, ta ekscytująca gra została opracowana przez Ubisoft Montreal i wydana przez Ubisoft w 2015 roku. Kładzie duży nacisk na destrukcję i akcję. Pozwala graczom na atak lub obronę, w oparciu o różne tryby. Istnieje szereg krótkich misji, w których gracze mogą grać w trybie solo. Zostań więc agentem Toma Clancy’ego i pokonaj terrorystów!

2. Counter-Strike: Globalna ofensywa

Opracowana przez Hidden Path Entertainment and Valve Cooperation w 2012 roku, jest to czwarta gra z ekscytującej serii Counter-Strike. Gra przeciwstawia dwie grupy graczy – terrorystów i antyterrorystów. Terroryści albo podkładają bombę, albo bronią zakładników, a antyterroryści zapobiegają umieszczeniu bomby lub rozbrajają podłożoną bombę i ratują zakładników.

3. Player Unknown’s Battlegrounds (PUBG)

Jest to prawdopodobnie najmodniejsza obecnie gra strzelecka. Opracowana i wydana przez PUBG Cooperation, stała się jedną z najbardziej popularnych gier. Tutaj setka graczy skacze ze spadochronem na nieznaną wyspę, aby szukać broni i zabijać innych, unikając jednocześnie własnego uśmiercenia. Bezpieczny obszar zmniejsza się wraz z postępem gry, a zwycięzcą jest ostatni żyjący gracz w rundzie.

4. Overwatch

Stworzony i opublikowany przez Blizzard entertainment w 2016 roku, Overwatch jest drużynową grą multiplayer online. Overwatch dzieli graczy na dwie drużyny po sześć osób, z których każda wybiera swojego awatara i obowiązki z listy 20 postaci z gry, należących do jednej z trzech kategorii, które odpowiadają ich rolom. Gracze muszą bronić i zabezpieczyć punkty kontrolne na mapie lub przenieść ładunek z jednego punktu do innego, bezpiecznego punktu na mapie. Nagrody obejmują nagrody kosmetyczne, takie jak skóra postaci, włosy, itp.

5. Call of the Duty Series

Większość gier pod tytułem Call of the Duty opracowanych przez id Software i opublikowanych przez Activision, takich jak WWII, Black Ops, Infinite Warfare, itp. zasługuje na wyróżnienie na tej liście. Z kreatywnych fabuł i ekscytującej grafiki i akcji, ta seria jest jedną z najpopularniejszych gier strzelanek w Internecie.

6. Far Cry 5

Opracowana przez Ubisoft Montreal i Ubisoft Toronto i wydana przez Ubisoft, Far Cry 5 jest pierwszą grą przygodową z gatunku shooter. Gra odbywa się w fikcyjnym miejscu zwanym Montana w Hope County (kolejne fikcyjne miejsce). Gracze kontrolują młodszego zastępcę szeryfa, który jest uwięziony w Hope County. Gra skupia się na walce i eksploracji. Celem graczy jest zakończenie despotycznych rządów rodziny charyzmatycznego przywódcy Josepha Seeda.
Było to kilka z najpopularniejszych gier strzeleckich 2018 roku. Jeśli przegapiłeś jedną z tych gier, upewnij się, że pobrałeś ją i wypróbowałeś.

Bonus : Creative Destruction

Witamy w świecie Creative Destruction, gdzie wszystko jest w pełni zniszczalne! Creative Destruction to nowa gra mobilna z funkcją przetrwania w polu, która zapewnia maksymalną radość z konstruowania i strzelania.

Podsumowanie


Istnieją inne gry strzelanki też dostępne na rynku, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby w zakresie gier, ale wyżej wymienione gry są naprawdę najlepszymi strzelankami w 2018 roku i osobiście rekomendowane przez wielu graczy. Zagraj we wszystkie powyższe gry i spełnij swoje marzenia związane z grą.

2.7/5 - (59 votes)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.