System radiowy zabezpieczy auto przed kradzieżą

Postęp technologiczny sprawił, że powstają coraz bardziej wyszukane sposoby na dokonanie kradzieży samochodu. Czy wiesz już, jak zabezpieczyć swoje auto, by uchronić się przed jego utratą? Z pomocą przyjdzie Ci nowoczesny system radiowy do lokalizacji i odzyskiwania skradzionych pojazdów IKOL SVR.

Dziś, gdy większość obiektów jest monitorowana systemami CCTV, a ludzie są bardziej świadomi i ostrożni, coraz trudniej jest dokonać kradzieży auta. Nie jest to jednak niemożliwe – złodzieje wymyślają kolejne, kreatywne sposoby na zabranie czyjejś własności.

Jak zatem zadbać o swój samochód? Najlepszym sposobem będzie wybór modułu IKOL SVR, który został stworzony z myślą o odzyskiwaniu skradzionych pojazdów. Tylko z nim zyskasz pewność, że nie stracisz swojego auta bezpowrotnie – nawet, jeśli padnie ono łupem złodziei.

Radiowa ochrona pojazdu

Odbiorniki IKOL SVR działają w oparciu o niezagłuszalny system radiowy. Umożliwia on szybkie namierzenie auta, które padło łupem złodziei i zwrócenie go właścicielowi.

Jak przebiega odzyskiwanie auta przy pomocy systemu radiowego?

 1. Na samym początku w pojeździe montowany jest moduł. Zajmuje się tym certyfikowany montażysta. Kierowca nie wie, gdzie ukryto lokalizator – dla jego bezpieczeństwa informacja ta jest objęta ścisłą tajemnicą.
 2. Urządzenie pozostaje uśpione do momentu zgłoszenia kradzieży przez właściciela pojazdu.
 3. Po przyjęciu powiadomienia o kradzieży, Centrum Operacyjne uruchamia moduł i namierza jego lokalizację.
 4. Grupy poszukiwawcze IKOL, wraz z policją, jadą w miejsce, gdzie znajduje się pojazd z ukrytym lokalizatorem IKOL SVR.
 5. Odzyskany pojazd wraca do jego właściciela.

IKOL SVR

Istnieją 3 warianty IKOL SVR, różniące się między sobą ilością oferowanych funkcji. Dzięki własnej sieci stacji nadawczo-odbiorczych IKOL, są one niezależne od ogólnodostępnych, łatwych do zagłuszenia, sieci telekomunikacyjnych.

Warto zauważyć, że systemy te działają nawet w garażach, tunelach oraz kontenerach.

IKOL SVR Standard

IKOL SVR Standard oferuje jego posiadaczowi:

 • całodobową ochronę Centrum Operacyjnego – także w niedziele i święta,
 • możliwość odzyskania jego auta po kradzieży przez grupy poszukiwawcze IKOL i policję,
 • gwarancję prywatności – umieszczony w aucie moduł jest aktywowany dopiero po zgłoszeniu kradzieży przez właściciela pojazdu i nie posiada funkcji monitoringu GPS, więc nie śledzi kierowcy,
 • radiowe zabezpieczenie pojazdu na terenie Europy.

IKOL SVR Alarm

Kolejnym, oferowanym przez IKOL, rozwiązaniem jest IKOL SVR Alarm. Z nim zyskasz:

 • wszystkie usługi wymienione przy IKOL Standard,
 • możliwość otrzymania alarmu informującego o nieautoryzowanym ruchu pojazdu – może on przyjść do Ciebie SMS-em, mailem lub poprzez aplikację mobilną IKOL Tracker,
 • opcję zdalnego uzbrojenia i rozbrojenia alarmu – będziesz mógł to zrobić na stronie system.ikol.pl lub w aplikacji IKOL Tracker,
 • gwarancję prywatności – brak śledzenia pojazdu za pomocą monitoringu GPS.

IKOL SVR Sky

To najbardziej rozbudowany z wariantów systemu SVR. Stanowi idealne rozwiązanie dla klientów, którym zależy nie tylko na ochronie radiowej, ale też na monitoringu GPS pojazdu.

IKOL SVR SKY:

 • został wyposażony we wszystkie usługi, które posiadają lokalizatory IKOL SVR Standard i Alarm
 • służy do obserwowania położenia pojazdu w czasie rzeczywistym – jest jedynym urządzeniem IKOL SVR, które posiada wbudowanego GPS-a i zapewnia kierowcy te same funkcje, co lokalizatory służące do codziennego monitoringu,
 • zapewnia dostęp do historii przejazdów,
 • pozwala na tworzenie raportów o podróżach i postojach.

Bądź spokojny o swoje auto dzięki nowym technologiom

Dzięki modułom IKOL SVR nie będziesz już obawiał się kradzieży. Ich niemożliwy do zagłuszenia sygnał pozwoli bowiem na szybkie odnalezienie auta. Wbudowane funkcje dodatkowe to kolejny atut tych nowoczesnych lokalizatorów.

Można więc śmiało powiedzieć, że IKOL SVR to urządzenia, które zapewnią Ci spokój, a Twojemu samochodowi – skuteczną ochronę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.