Porównanie smartfonów Xiaomi Redmi 9, 10 i Note 11

Smartfony marki Xiaomi to jedne z najchętniej wybieranych modeli w Polsce. Urządzenia mobilne chińskiego giganta technologicznego wyróżniają się nie tylko bardzo dobrymi parametrami, ale również przystępną ceną. To właśnie połączenie tych dwóch aspektów sprawiło, że w rankingu najpopularniejszych producentów telefonów na świecie z 2022 roku Xiaomi znalazło się na trzecim miejscu! Do ogromnego sukcesu firmy przyczyniły się przede wszystkim smartfony Redmi, będące serią budżetową. Przedstawiamy porównanie kilku modeli z poprzednich lat, które podbiły serca użytkowników!

Xiaomi Redmi 9

Smartfon Redmi 9 to model wypuszczony na rynek w 2020, który pomimo niskiej ceny ma sporo do zaoferowania. Na uwagę zasługuje między innymi bardzo wydajna bateria o pojemności 5020 mAh, wspierająca technologię szybkiego ładowania. Telefon oferuje ponadto duże możliwości fotograficzne jak na budżetowe urządzenie, dzięki zestawowi czterech obiektywów. Dodatkowo wyświetlacz do Redmi 9 to ekran IPS LCD, który jako nieliczny wśród smartfonów ze swojej półki cenowej posiada rozdzielczość wynoszącą 2340×1080 px. Wszystkie te cechy, w połączeniu z dobrą wydajnością sprawiają, że urządzenie świetnie sprawdza się w codziennym użytku.

Xiaomi Redmi 10

Następca Redmi 9 – Xiaomi Redmi 10 – to nieco ulepszona wersja swojego poprzednika. Jest świetnym kompromisem między jakością a ceną, szczególnie dla osób z ograniczonym budżetem. Podobnie jak w przypadku “dziewiątki”, smartfon został wyposażony w pojemną baterię (5000 mAh), która pozwala na 2-3 dni korzystania z urządzenia na jednym naładowaniu. Wyświetlacze do Redmi 10 również wykonano w technologii IPS LCD, jednak zwiększono w nich częstotliwość odświeżania do 90 Hz. Dzięki temu animacje są płynniejsze, co w połączeniu z rozdzielczością Full HD+ zapewnia satysfakcjonujące wrażenia z użytkowania. Ulepszeniu uległ także aparat główny (50 Mpix), który pozwala na wykonywanie dobrej jakości zdjęć.

Xiaomi Redmi Note 11

Wypuszczony w 2022 roku smartfon Xiaomi Redmi Note 11 jest jednym z najlepszych telefonów ze swojej półki cenowej. Został wyposażony w bardzo wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 680 4G, dzięki czemu z pewnością przypadnie do gustu osobom, którym zależy na wydajności. Pojemność baterii oraz rozdzielczość aparatu pozostała taka sama, jak w przypadku wcześniej omawianych modeli, zmienił się jednak wyświetlacz do Redmi Note 11. Smartfon jako jeden z nielicznych telefonów budżetowych posiada ekran AMOLED Full HD+ o częstotliwości odświeżania 90 Hz. Dzięki temu doskonale odwzorowuje kolory, zapewnia szerokie kąty widzenia oraz naprawdę wysoką jakość wyświetlanego obrazu.

Prowadzisz serwis GSM i zajmujesz się naprawą telefonów Xiaomi? Zamów potrzebne części w hurtowni GSMOK! Znajdziesz tam niezbędne podzespoły i wyświetlacze dedykowane do wielu różnych marek smartfonów. Dostępne są komponenty zarówno oryginalne, jak i wysokiej jakości zamienniki. Sprawdź pełną ofertę hurtowni GSMOK i zyskaj rzetelnego partnera w biznesie!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.