Gdzie wymienić szybkę w Apple Watch?

Zbiła Ci się szybka w Apple Watch? A może zegarek nie chce się uruchomić i nie wiesz, jak go naprawić? Gdzie wymienić szybkę w Apple Watch? Jeśli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania, zapraszamy do lektury! 

Jak naprawić zbitą szybkę w Apple Watch? Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do serwisu, który ma taką usługę w swojej ofercie. Warto wybierać miejsca sprawdzone, w których pracownicy używają wysokiej jakości zamienników i mają spore doświadczenie w naprawie sprzętów Apple. Gdzie zatem wymienić zbitą szybkę? Na czym dokładnie polega wymiana szybki w Apple Watch? Odpowiadamy w niniejszym artykule.

Na czym polega wymiana szybki Apple Watch?

Jak wymienia się szybkę w Apple Watch? Wszystko zależy od serwisu, ale dobry profesjonalista w pierwszej kolejności podda zegarek testowi sprawności. Dopiero później oddzieli precyzyjnie ekran od korpusu urządzenia, uważając, aby nie uszkodzić nieopatrznie innych elementów zegarka. Czynność tę wykonuje się poprzez dokładne i umiejętne usunięcie warstwy kleju. Następny krok to demontaż taśm, które służą do transmisji informacji oraz tak zwany digitizera.

Kiedy już wszystkie elementy zostaną zdemontowane, serwisant może zająć się montażem nowego, fabrycznie zapakowanego, a więc i sprawnego szkła. Ostatni krok to zamontowanie z powrotem wszystkich zdemontowanych wcześniej elementów. Na tym etapie precyzja i ostrożność również są bardzo ważne. Należy zadbać o to, aby nie uszkodzić montowanych części zegarka Apple Watch.

Złożony – a zatem naprawiony – zegarek Apple Watch na koniec poddaje się dokładnej diagnostyce. Do właściciela zegarek wraca dopiero wtedy, gdy technik potwierdzi, że wszystko działa bez żadnych problemów.

Zbiła się szybka w Twoim zegarku i chcesz wymienić ją na nową? Szukasz serwisu Apple, w którym możliwa jest naprawa zegarka Apple bez konieczności wychodzenia z domu – a zatem oferuje tak zwany serwis wysyłkowy? Już teraz sprawdź ofertę fixiwatch.pl – miejsca, w którym naprawisz przede wszystkim Apple Watch 1, 2, 3, 4, a także Apple Watch 5, 6, Apple Watch SE czy modele serii 7.  W serwisie oprócz szybki możliwa wymiana wyświetlacza, baterii, obudowy lub tylnej szybki. Jeśli Twój zegarek Apple Watch został zalany, tę usterkę również naprawisz we wspomnianym miejscu.

Przyczyny zbitej szybki w Apple Watch

Okazuje się, że wiele czynników może ostatecznie doprowadzić do tego, że w zegarku Apple Watch porysuje się, uszkodzi czy całkowicie zbije szybka. Do najpopularniejszych zalicza się upuszczenie urządzenia, porysowanie szkła ostrzejszym przedmiotem, uderzenie zegarkiem o twardą powierzchnię czy po prostu zgniecenie urządzenia. Na uszkodzenia zegarek Apple Watch jest zatem najbardziej narażony w trakcie podróży, aktywności fizycznych czy nawet przy wykonywaniu domowych obowiązków. Warto w takich sytuacjach odpowiednio się zabezpieczyć i – na przykład – zamontować na ekranie dobrej jakości folię ochronną.

Jak widać wybierając sprawdzony serwis Apple Watch można zyskać pewność, że wymiana ekranu lub inna naprawa Apple zostanie zrealizowana prawidłowo, a jednocześnie skorzystać z najlepszych cen.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.