Etui iPhone 14 Max i pozostałe tajemnice – czym charakteryzuje się ten smartfon?

Apple coraz mocniej rozwiewa wątpliwości dotyczące czternastej już serii urządzeń iPhone. Chociaż do oficjalnej premiery pozostał jeszcze czas, dostępne do zamówienia akcesoria podpowiadają jak np. będzie wyglądał najnowszy iPhone 14 Max. Co warto wiedzieć o etui do iPhone 14 Max? Czym będzie charakteryzował się najnowszy sprzęt giganta z USA?

Pamiętaj, że nowoczesne etui iPhone 14 Max nie jest jeszcze do kupienia, ale już niedługo będziesz mógł je zdobyć w zaawansowanych sklepach z elektroniką takich jak te dostępne na stronie  https://xgsm.pl/pol_m_Apple_iPhone-14-Max-18516.html. Pamiętaj, aby kupować wyłącznie w cenionych i doświadczonych sklepach. To gwarancja jakości.

Jakie będzie etui iPhone 14 Max?

Po rozmiarach i wyglądzie etui iPhone 14 Max możemy wywnioskować jak będzie wyglądał telefon od Apple. Co więc wiemy na kilka tygodni przed premierą? Przede wszystkim najnowsze dzieło amerykańskiego producenta będzie miało większy aparat niż poprzednik. Etui iPhone 14 Max (podobnie zresztą jak iPhone 14 Pro) wskazuje na obiektyw i obudowę najszerszą w historii giganta z USA.

Co jeszcze wiemy o aparacie? Etui iPhone 14 Max jest dowodem na to, że urządzenie będzie miało aparat, który znacznie wyjdzie poza obręb urządzenia. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ optyka urządzenia ma być niezwykle zaawansowana, a obiektyw 18mm może pozwolić na naprawdę wiele!

Co jeszcze wiemy o iPhone 14 Max?

Przede wszystkim innowacyjne jest to, że iPhone 14 Max (jak i 14 Max Pro) nie będzie miał notcha. Co to takiego? To ekran, który ma wycięty górny fragment, aby zmieścić tam m.in. głośnik czy kamerę. W najnowszych sprzętach od Apple (poza podstawową wersją) notcha nie znajdziemy. Ekran urządzenia ma mieć 6,7 cala i naprawdę pojemny akumulator, który wytrzyma wiele godzin eksploatacji.

Jakie akcesoria do iPhone 14 Max będą dostępne na rynku? Najpewniej dostępnych będzie wiele różnych rodzajów ładowarek (w tym indukcyjnych), urządzeń do stabilizacji obrazu czy właśnie case’ów zabezpieczających dla każdego fana smartfonów Apple – np. walletów czy etui zabudowanej z jednej strony. Z pewnością wiele osób czeka już na zakup telefonu i dodatkowych elementów wyposażenia.

Kiedy możemy spodziewać się sprzedaży telefonu na polskim rynku? Eksperci wskazują, że być może nastąpi to pod koniec 2022 roku. Kto wie? Być może nowy iPhone 14 Max wraz z ciekawym etui będzie Twoim nowym prezentem pod choinką?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.