Alienware – najwyższej jakości sprzęt dla graczy

Alienware jest amerykańską marką komputerową, która w całości należy do firmy Dell. Głównie montuje podzespoły osób trzecich w komputery stacjonarne i przenośne w niestandardowych obudowach, które są przeznaczone do gier wideo o wysokich wymaganiach sprzętowych. Produkty Alienware charakteryzuje niezrównana wydajność i innowacyjność, dzięki którym urządzenia wyróżniają się na tle konkurencji. Czytaj dalej!

Alienware jest przodującym innowatorem w branży, który produkuje najlepsze notebooki i komputery do gier.

Komputery Alienware – podstawowe informacje

Alienware to znany na całym świecie producent sprzętu do gier, który od lat cieszy się uznaniem graczy. Firma powstała w 1996 roku, a w 2006 roku została przejęta przez giganta branży technologicznej – Dell. Od tego momentu Alienware jest synonimem doskonałości w świecie gier komputerowych. Dzięki użyciu najnowszych technologii oraz materiałów najwyższej jakości Dell Alienware nieustannie dąży do zapewniania najbardziej intensywnych i satysfakcjonujących doświadczeń gamingowych.
Gracze doskonale zdają sobie sprawę, jak duże znaczenie ma właściwy sprzęt. Musi on nie tylko świetnie sprawdzać się przy obecnych, popularnych grach, ale także i tych tytułach, które dopiero mają zadebiutować na rynku w przyszłości. Modele z serii Dell Alienware są w stanie właśnie to zagwarantować. Wyróżnia je bardzo duża moc, a także stosowanie karty graficznej GeForce GTX.

Jak wybrać właściwy model laptopa?

Laptopy gamingowe Alienware to nie tylko wydajność, ale również solidność i estetyka. Gdy wybieramy laptopa z tej serii, otrzymujemy produkt łączący w sobie zarówno moc, jak i styl. Obudowy opisywanych laptopów są wykonane z materiałów premium, które nie tylko wyglądają dobrze, ale także zapewniają trwałość oraz odporność na codzienne użytkowanie. Ich futurystyczny design jest rozpoznawalny na całym świecie i cieszy się uznaniem wśród miłośników wirtualnej rozrywki.

Wybór odpowiedniego modelu laptopa Alienware zależy od indywidualnych preferencji i wymagań graczy. Modele różnią się między sobą pod względem rozmiaru ekranu, specyfikacji technicznej, masy oraz ceny. Najważniejszym czynnikiem przy kupnie sprzętu jest zrozumienie, czego od niego oczekujemy – czy to wydajność w najbardziej wymagających grach, czy mobilność i wygoda w trakcie podróżowania.

Dell Alienware X15 R2 i X17 R2 oraz procesory Intel Core 12

Dell wprowadził na rynek laptopy do gier Alienware X15 R2 i X17 R2 zastępujące modele R1. Laptopy gwarantują wysoką wydajność. Są zasilane przez procesory Intel Core 12. generacji. Wyposażono je w chłodzenie Alienware Cryo-tech. Dodatkowo są one wyposażone w 100 mikro-LED nad tylnym panelem zawiasów.
Alienware X15 R2 ma 15,6-calowy wyświetlacz, który możemy skonfigurować w rozdzielczości Full HD przy częstotliwości odświeżania 165 Hz albo 360 Hz i QHD przy częstotliwości odświeżania 240 Hz. Alienware X17 R2 ma 17,3-calowy wyświetlacz, który możemy skonfigurować w rozdzielczości Full HD przy częstotliwości odświeżania 165 Hz/360 Hz albo w rozdzielczości Ultra HD z częstotliwością odświeżania 120 Hz.
Laptopy wyposażono w nową klawiaturę Alienware z serii X, która ma skok 1,5 mm, podświetlenie RGB na klawisz, funkcję n-key rollover oraz funkcję anti-ghosting. Laptopy mają pamięć RAM 16 GB/32 GB w połączeniu z 256 GB-2 TB PCle NVMe M.2 SSD (pojedynczy) lub 512 GB-4 TB RAID (podwójny). Procesor można sparować z kartami graficznymi Nvidia GeForce RTX 3060.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.