Karta Netflix – sprawdź wyjątkową ofertę w sklepach Żabka

Netflix to platforma streamingowa, która pojawiła się na polskim rynku w 2016 roku i od razu przyciągnęła uwagę wielu użytkowników. Dzięki niej możliwe jest wygodne oglądanie licznych filmów, seriali i programów. Konieczne jest jednak comiesięczne opłacenie subskrypcji – jednym z dostępnych sposobów płatności jest karta podarunkowa Netflix.

Karta Netflix – serialowe i filmowe kina na wyciągnięcie ręki

Netflix przez długi czas dominował wśród serwisów streamingowych. Mimo że obecnie tego typu usług jest coraz więcej, platforma ta nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem – w Polsce subskrybentów jest już ponad 2 miliony. Dostęp do filmów i seriali wymaga opłaty o określonej wysokości, która zależy od wybranego pakietu. Najczęściej w tym celu wykorzystuje się kartę debetową lub kredytową, jednak wygodnym rozwiązaniem może być także karta podarunkowa Netflix. Możesz z niej skorzystać zarówno wtedy, gdy dopiero rozpoczynasz korzystanie z serwisu, jak i w dowolnym innym momencie, będąc już aktywnym użytkownikiem.

Karta Netflix to wygodny sposób na realizację płatności za wybrany pakiet na tej platformie. Co więcej, dzięki takiemu rozwiązaniu możesz pokryć opłaty nawet na kilka miesięcy do przodu. Kod podarunkowy Netflix da Ci dostęp do nieprzebranych zasobów filmów, seriali oraz programów. W serwisie znajdziesz zarówno klasyczne, kultowe wręcz dzieła, jak i nowości czy oryginalne produkcje z wielu gatunków. Warto postawić na kod podarunkowy Netflix – możesz skorzystać z niego samodzielnie lub wręczyć go jako prezent miłośnikowi kina i seriali.

Karta podarunkowa Netflix w Żabce – jak ją zdobyć?

Doładowanie Netflix od niedawna można kupić w sklepach sieci Żabka. Jak skorzystać z tej usługi? Nie jest to trudne – wystarczy udać się do jednego z punktów popularnej franczyzy i znaleźć odpowiedni produkt. Co ciekawe, dostępne są nie tylko karty o standardowej wartości 60 i 120 zł. Żabka wprowadziła elastyczną ofertę umożliwiającą wybór dowolnej kwoty pomiędzy 40 a 500 złotych – wystarczy poinformować kasjera lub kasjerkę o interesującej nas wartości karty i zapłacić za nią dokładnie tak, jak przy normalnych zakupach. Na bonie znajdziesz kod podarunkowy Netflix oraz informacje na temat jego wykorzystania.

Karta podarunkowa Netflix – dla siebie lub dla bliskich

Karta Netflix nie musi być wykorzystana na Twoim koncie – możesz także podarować ją komuś w prezencie. Doładowanie Netflix to rozwiązanie, dzięki któremu zapewnisz bliskim osobom dostęp do najciekawszych dzieł kinematografii. Co więcej, karta podarunkowa Netflix nie ma określonego terminu wykorzystania – to wygodny sposób na opłacenie subskrypcji w dowolnym czasie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.