Mieszkania deweloperskie dostępne w sprzedaży

Rynek deweloperski to jedna ciągła zmienna. Podobnie jak to jest w przypadku rynku wtórnego. Nie o tym jednak będzie mowa, ale o nowo powstających mieszkaniach, jakie dostępne są w małych i dużych miastach. Tego jest naprawdę całkiem sporo, więc każda osoba ma szansę na to, by znaleźć dla siebie dobrą inwestycje. Tym bardziej że mieszkania na sprzedaż od dewelopera  niosą ze sobą ogrom korzyści.

Zalety mieszkań deweloperskich

Wśród zalet tego typu mieszkań wymienić można:

  • możliwość dopasowania do swoich możliwości – w szczególności, że pod uwagę można wziąć optymalny metraż, lokalizację (centrum, obrzeża miasta), rodzaj mieszkania. Niektórym inwestorom zależy również na tym by wybrać mieszkania, które mają balkon, duży taras czy nawet ogródek (ostatnia opcja możliwa tylko i wyłącznie na parterach).
  • nowocześnie zaprojektowane przestrzenie wspólne – na dodatek takie do których często nie mają dostępu osoby postronne. Przykładem mogą być chociażby place zabaw czy też przestrzeń do wypoczynku. Wszystkie ścieżki wewnątrz jak również dookoła są wybrukowane, jak również oświetlone, dzięki czemu poruszanie się po zmroku nie jest tak straszne.
  • mniejsze obciążenia podatkowe – co pozwoli również na zachowanie optymalnej ilości oszczędności. Nowe mieszkania od dewelopera są zwolnione z podatku od czynności cywilnoprawnych, który wynosi 2% wartości mieszkania. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że pozwala to na utrzymanie oszczędności na bardzo wysokim poziomie.
  • możliwość wykończenia wszystkiego zgodnie ze swoimi potrzebami – nie będzie konieczności przerabiania niczego po poprzednich właścicielach. Wszystko będzie można zrobić zgodnie z indywidualnymi potrzebami.
  • łatwiejsza sprzedaż – lub też wynajem. Nie brakuje chętnych osób na to aby kupić takie mieszkanie dla siebie. W dzisiejszych czasach każdy zdaje sobie sprawę z tego, że tego typu mieszkania są pewną inwestycją na przyszłość.

Mieszkania na sprzedaż w Lublinie

Inwestycja Wieniewska 11 to nowa inwestycja, która niesie ze sobą ogrom potencjalnych możliwości. Wystarczy wejść na https://wieniawska11.pl/ aby móc się o tym przekonać. Do wyboru są nie tylko lokale mieszkalne. Można tu również znaleźć szereg przestrzeni komercyjnych, jeżeli ktoś chciałby znaleźć przestrzeń do prowadzenia swojej firmy. Inwestycja ma ogromny potencjał. Tym bardziej że położona jest w dobrej lokalizacji. Mieszkaniami i lokalami użytkowymi mogą zainteresować się również osoby, które chcą znaleźć miejsce do tego, by zainwestować gotówkę.

5/5 - (1 vote)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.