Funkcjonalne kolekcje baterii prysznicowych Omnires

Podczas remontu łazienki coraz większa liczba Polaków decyduje się na  zakup kabiny prysznicowej zamiast wanny. Rozwiązanie takie ma wiele zalet. Kabiny prysznicowe zajmują znacznie mniej miejsca, co nie jest bez znaczenia w niewielkich łazienkach. Poza tym z kabiny można skorzystać znacznie szybciej, oszczędzając przy tym wodę. Za komfort użytkowania kabiny odpowiedzialny jest nie tylko materiał, z którego została wykonana, jej rozmiar czy kształt, ale także i to jaka bateria została zamontowana wewnątrz. Jednymi z lepszych, które obecnie znajdują się na rynku, są baterie prysznicowe podtynkowe Omnires. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

 

Dobre i tanie baterie prysznicowe podtynkowe Omnires!

Czy dobre baterie prysznicowe zawsze muszą być drogie? Oczywiście, że nie! Idealnym przykładem na bardzo dobry stosunek jakości do ceny są baterie prysznicowe podtynkowe Omnires. Modele te charakteryzują się nowoczesnym designem oraz wysoką jakością wykonania. Są one dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i z różnymi rodzajami uchwytów, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie baterie prysznicowe Omnires wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Ponadto, firma oferuje długoletnią gwarancję na swoje produkty, co świadczy o ich wysokiej jakości i solidności.

Dobre baterie łazienkowe, czyli jakie? Baterie Omnires wyposażone zostały w ceramiczne głowice. To właśnie one są ich “sercem”, są odpowiedzialne za płynną pracę, za trwałość baterii. Poza tym modele te zostały wykonane z dobrych materiałów, które odporne są na wiele negatywnych czynników, w tym na korozję.

prysznic

Dlaczego warto zdecydować się na zakup baterii prysznicowych podtynkowych Omnires?

Jest wiele powodów, dla których warto jest zdecydować się akurat na zakup baterii podtynkowych, a nie natynkowych. Do najważniejszych zalicza się ich estetykę. Modele te idealnie sprawdzają się szczególnie w łazienkach nowoczesnych, minimalistycznych. Nie posiadają zbyt dużo elementów zewnętrznych, bo są nimi tak naprawdę tylko sama wylewka oraz uchwyt. Z tego względu także czyszczenie baterii podtynkowych jest dużo szybsze i bardziej bezproblemowe. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że warto jest postawić na baterie prysznicowe podtynkowe, także ze względu na ich wyjątkową trwałość.

Elementy, które najczęściej ulegają awariom w “zwykłych” bateriach, są w ich przypadku schowane w ścianie. Tym samym nie są narażone na uszkodzenia mechaniczne, na błędne użytkowanie, na uszkodzenia związane z działaniem wody i wielu innych czynników. Przeciwnicy baterii podtynkowych uważają, że w przypadku ich awarii konieczne jest skucie ścian. Po pierwsze modele te ulegają uszkodzeniu znacznie rzadziej, niż modele natynkowe. Poza tym wiele baterii prysznicowych posiada obecnie otwór, przez który daną część można wymienić. Warto wspomnieć także o tym, że wybierając baterie Omnires podtynkowe czarne czy złote nie musimy obawiać się o jakość powłoki. Zastosowana została w ich przypadku powłoka PVD, która wyróżnia się wyjątkowo trwałością. Jest gładka, estetyczna i wytrzymała.  Na co dzień powłoka ta stosowana jest także podczas produkcji wysokiej jakości sprzętów medycznych.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.