Metalowe meble, czyli wysokiej klasy wyposażenie dla szkół

Każda szkoła powinna być miejscem, w którym młodzi ludzie poznają świat, odkrywają swoje pasje i tajniki wiedzy z różnych dziedzin. Na dobrą jakość, klasę i bezpieczeństwo szkoły składa się wiele czynników – od wykwalifikowanej kadry, poprzez przyjazną atmosferę, na wysokiej jakości wyposażeniu kończąc. Ostatni z tych wymienionych punktów zapewnić mogą trwałe, bezpieczne i wyjątkowo funkcjonalne metalowe meble szkolne, które sprawdzą się zarówno w szkołach podstawowych, jak i liceach, a także w szkołach wyższych.

Metalowe meble szkolne – najważniejsze cechy

Nowoczesne meble stanowiące wyposażenie szkoły powinny cechować się kilkoma podstawowymi walorami, dzięki którym stanowią one sprawdzony i pewny sprzęt. Meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które odznaczają się doskonałą trwałością i odpornością na intensywne i regularne użytkowanie, także tak wymagające jak wygląda to w przypadku dzieci i młodzieży szkolnej. Ponadto meble szkolne odporne są również na zmienne i niekorzystne warunki oraz na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Wysokiej jakości metal oraz inne materiały będące budulcem mebli szkolnych są nie tylko trwałe, ale także w pełni bezpieczne dla wszystkich uczniów korzystających z mebli.

Meble szkolne to szeroki wybór rozmaitych modeli dopasowanych swoją funkcjonalnością i najważniejszymi parametrami do odpowiednich potrzeb oraz ich umiejscowienia. Metalowe meble to nie tylko praktyczne wyposażenie szkół, ale także elementy zwiększające estetykę korytarzy, szatni i poszczególnych klas.

Wszystkie metalowe meble szkolne posiadają najważniejsze certyfikaty i atesty dotyczące łatwości oraz bezpieczeństwa ich użytkowania.

Najważniejsze zastosowanie szkolnych mebli

Nowoczesne i solidne meble metalowe znajdują zastosowanie niemal w każdym szkolnym pomieszczeniu, zwiększając jego funkcjonalność. Meble te to między innymi praktyczne szafki przeznaczone do umieszczenia w szatni głównej, szatni przy sali gimnastycznej lub na korytarzu. Szafki te wyposażone są najczęściej w mocne drzwiczki zamykane na solidny zamek ryglowy, kłódkowy lub szyfrowy, a także specjalne półki, przegródki oraz haczyki na powieszenie odzieży wierzchniej. W szafce bez trudu zmieszczą się wszystkie potrzebne przedmioty, takie jak odzież czy buty na zmianę, książki i zeszyty, pudełko na lunch oraz inne drobiazgi.

Szafki szkolne mogą być dodatkowo ozdobione za pomocą kolorowych grafik umieszczanych na drzwiach za pomocą druku UV lub techniki Ombre.

Meble szkolne to także wygodne i praktyczne ławki, które sprawdzają się zarówno na korytarzach, jak i w szatniach gimnastycznych. Umożliwiają zarówno wygodne spędzenie przerwy między lekcjami, jak i komfortową zmianę ubrania na strój sportowy.

Praktycznym sprzętem, który znajduje szerokie zastosowanie w szkole są także metalowe mobilne szafy na sprzęt elektroniczny. Wózki na tablety, laptopy oraz smartfony umożliwiają bezpieczne przechowywanie elektroniki, przy ich jednoczesnym ładowaniu. Co więcej, nowoczesne wózki posiadają także wyjątkowo przydatną w ostatnich miesiącach funkcję dezynfekcji promieniowaniem UV-C. Takie rozwiązanie umożliwia swobodne i w pełni bezpieczne współdzielenie sprzętu elektronicznego przez kilku uczniów i nauczycieli.

 

Metalowe meble do szkolnej stołówki

Jakie jeszcze metalowe meble przydają się w szkole? Budynki szkolne, w których znajduje się stołówka, wyposażone są także w nowoczesne meble ułatwiające zarówno przygotowanie, jak i serwowanie, a także spożywanie posiłków w czasie przerwy obiadowej. Meble stanowiące wyposażenie szkolnej stołówki to przede wszystkim mocne i trwałe stoły jadalniane, wygodne krzesła z ergonomicznym oparciem, szafki oraz półki wiszące, pojemne zlewy. To także metalowe i praktyczne wózki na kółkach, dzięki którym możliwe jest szybkie, łatwe i sprawne przenoszenie oraz serwowanie posiłków dla uczniów, a także zbieranie naczyń po obiedzie.

W szkolnej jadalni znajdziemy też metalowe regały, które bez trudu pomieszczą wszystkie potrzebne garnki, patelnie oraz naczynia i szklanki, gwarantując im jednocześnie stuprocentowe bezpieczeństwo.

Wszystkie metalowe meble, stworzone z myślą o szkolnych stołówkach, wykonane są z doskonałej jakości blachy oraz stali nierdzewnej. Zarówno starannie dobrane materiały, jak i wykonanie mebli z najwyższą dbałością sprawiają, że stanowią one niezawodny i sprawdzony sprzęt na lata. Zlewy, blaty, regały, wiszące półki czy szafki odporne są na intensywną eksploatację oraz wilgotność i wysoką temperaturę. Metalowe meble stołówkowe stanowią nieocenioną pomoc w wypełnianiu rządowego programu Posiłek w szkole i w domu, który przewiduje wyposażenie wszystkich szkół w wysokiej jakości meble oraz sprzęt, umożliwiający dzieciom wygodne spożywanie drugiego śniadania lub obiadu w szkolnej stołówce.

Podobnie jak szkolne szafki, także meble przeznaczone do szkolnej stołówki wykonane zostały z materiałów spełniających najważniejsze normy bezpieczeństwa. Metalowe zlewy, regały oraz szafki posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, a także spełniają niezbędne normy unijne dotyczące jakości wykonania oraz bezpieczeństwa ich użytkowania.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.