Shoper – jak założyć sklep internetowy?

Sprzedaż w Internecie można prowadzić dzisiaj na wiele sposobów. Dzięki powszechnemu dostępowi do Sieci uruchomienie sprzedaży dowolnych produktów jest możliwe praktycznie z dnia na dzień. Założenie go wcale nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać, a dzięki szablonom na Shoper ze sklepu GrowCommerce jest to wręcz banalnie proste.

Jak założyć sklep w Sieci?

Założenie sklepu internetowego jest proste, szczególnie kiedy chcesz, aby był to sklep na Shoperze. Na samym początku musisz jedynie założyć wersję próbną swojego sklepu. Dzięki temu dostaniesz dostęp do specjalnego panelu administracyjnego. To właśnie w nim będzie można ustawiać wygląd strony sklepu, a także – co najważniejsze – dodawać produkty. Można będzie również wybierać integracje i najbardziej interesujące Cię dodatki. Kwestie takie jak płatności bezgotówkowe, firmy kurierskie, systemy magazynowo-księgowe będziesz mógł włączyć z poziomu bardzo intuicyjnego panelu, który obsługiwany jest na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. Wybierz jeden z dwóch wariantów: szablon Shoper Modern Basic albo Shoper Modern Standard. Obie propozycje są bardzo dobre i kompatybilne z innym oprogramowaniem – ClickShop. W ofercie sklepu GrowCommerce dostępne są cztery rodzaje pakietów z rozszerzeniami, które pasują do obu szablonów. Możesz je wykupić w każdej chwili.

Ile kosztuje internetowy sklep?

Jeśli chcesz otworzyć sklep i szablony Shoper są Ci już znane, to pewnie orientujesz się w ich cenie. Jeśli jednak jesteś nowicjuszem, postaramy się przybliżyć Ci kwestię finansów. Wszystko zależy od Twoich planów i pomysłów na biznes w Internecie. Możesz zdecydować się na prowadzenie darmowego sklepu internetowego, który w rzeczywistości taki nie jest – zawsze dochodzą jakieś ukryte, dodatkowe koszty. Wybierając oprogramowanie, jakim jest Shoper, otrzymujesz oprogramowanie, które zawiera wszystko to, co jest Ci niezbędne do ruszenia swojego biznesu w Internecie. Z gotowego sklepu internetowego Shoper, korzystasz z usługi abonamentowej. Jej stawka jest uzależniona od tego, jakiego rodzaju pakiet chcesz wykupić. Od ich poziomu zaawansowania zależy, jak duży będzie Twój sklep. Chcąc prowadzić sklep internetowy, nie musisz od razu zakładać firmy, ale warunek jest jeden – nie możesz osiągać przychodów większych, niż 1300 złotych. To dobra opcja dla biznesów małych i tych, które dopiero startują. Wracając jednak do tego, jaki jest koszt sklepu internetowego w przypadku Shopera jest to około tysiąc złotych za pierwszy rok funkcjonowania sklepu.

Rate this post

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.