Partnerstwo i współpraca z Futunext – wspólnie możemy osiągnąć więcej!

Na co dzień zajmujesz się projektowanie i wdrażaniem instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej i systemów alarmowych? Firma Futunext przygotowała atrakcyjną ofertę współpracy partnerskiej przy rozwijaniu i wdrażaniu systemów Smart Home w technologicznym standardzie KNX. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez ekspertów Futunext oraz do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy.

Jaką firmą jest Futunext?

Futunext to zaufany partner, który od wielu lat projektuje i wdraża wysokiej jakości systemy inteligentnego domu u klientów prywatnych, biznesowych i instytucjonalnych. Obecnie marka stworzyła ogólnopolską sieć projektantów i realizatorów, którzy wykonują usługi w każdym miejscu w Polsce. Na bazie wieloletniego doświadczenia i znajomości technologii, są w stanie zrealizować nawet najbardziej ambitne projekty. Obecnie Futunext proponuje współpracę partnerską na zasadach franczyzy, z którą warto się zapoznać.

Oddziały w największych miastach w Polsce

Rozwój firmy sprawił, że obecnie posiada ona uznane oddziały w największych miastach w Polsce. Na początku drugiego kwartału 2023 roku Futunext posiada oddziały w takich miastach jak:

  • Gdańsk (systemy smart home w Gdańsku i okolicach);
  • Kraków (systemy smart home w Krakowie i okolicach);
  • Lublin (systemy smart home w Lublinie i okolicach);
  • Łódź (systemy smart home w Łodzi i okolicach);
  • Warszawa (systemy smart home w Warszawie i okolicach);
  • Białystok (systemy smart home w Białymstoku i okolicach).

Zainteresowani współpracą mogą udać się bezpośrednio do danego oddziału. Alternatywą jest kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zakres działalności

Firma specjalizuje się w realizacji systemów inteligentny dom. Projekty tworzone są i wdrażane przede wszystkim w domach jednorodzinnych i dużych rezydencjach. Z powodzeniem jednak realizowane są również w przypadku budynków biurowych, magazynowych, produkcyjnych, hoteli i apartamentowców. Eksperci Futunext na każdym etapie współpracy dbają o zachowanie najwyższych standardów rynkowych i profesjonalną obsługę. Wszystko po to, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Współpraca może obejmować samo stworzenie projektu lub kompleksowe usługi obejmujące projekt i wdrożenie u klienta instalacji teletechnicznych, elektrycznych, bezpieczeństwa i multimedialnych w obszarze smart home. Na podstawie wieloletniego doświadczenia i zrozumienia technologii, eksperci Futunext tworzą rozwiązania oparte o standard KNX.

Oferta współpracy z Futunext

Eksperci Futunext od pewnego czasu pracują nad zbudowaniem ogólnopolskiej sieci wykonawców realizujących instalacje smart home. To system franczyzowy, którego celem jest  przygotowanie kompleksowego rozwiązania do zarządzania i rozwoju firm z sektora smart home. Specjaliści Futunext wspierają swoich partnerów w wielu aspektach prowadzenia działalności gospodarczej. Połączenie sił pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszych rezultatów biznesowych. Rozwijając swoją firmę, możesz skorzystać ze sprawdzonych procesów i narzędzi przygotowanych przez Futunext. Dzięki temu obie strony współpracy franczyzowej osiągają wymierne korzyści, co przekłada się także na zadowolenie inwestorów, czyli klientów końcowych.

Zachowanie wysokiego standardu smart home

Stworzenie efektywnie działającej ogólnopolskiej sieci wykonawców smart home pozwoli na zachowanie najwyższego i jednakowego standardu usług w całej Polsce. W systemie franczyzowym jest to jeszcze prostsze, ponieważ każdy podmiot współpracujący z Futunext otrzymuje wsparcie opiekuna. Ten pomaga we wdrażaniu procesów i narzędzi, a także w usystematyzowaniu działalności partnera. Dotyczy to wielu aspektów, w tym m.in. pozyskiwania i obsługi klientów, szkolenia pracowników i poprawy rentowności każdego pojedynczego zlecenia. Dbając o jednakowy wysoki standard systemów smart home, poprawia się wizerunek całego sektora oraz prowadzi do dynamicznego wzrostu swojej firmy.

Jak wygląda nawiązanie współpracy?

Proces dołączenia do sieci franczyzowej dzieli się na kilka etapów. Wśród nich znajduje się m.in. dokładna analiza biznesu partnera, a także weryfikacja potencjału jego przyłączenia do sieci. Pod uwagę brane są m.in. doświadczenie i wiedza merytoryczna. Następnie partner franczyzowy przechodzi przez szkolenie wstępne, aby na końcu podpisać umowę o współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z systemem franczyzowym oferowanym przez Futunext. W przypadku zainteresowania rekomendujemy bezpośredni kontakt z przedstawicielem firmy. To zaufany partner, który należy do liderów rynku w Polsce w obszarze systemów smart home.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.