Czy warto kupić lajki na Instagramie?

Wiele firm szuka współcześnie nowych odbiorców w Internecie. Jednak stworzenie strony internetowej oferującej nasze produkty czy też usługi samo w sobie nie gwarantuje zdobycia nowych klientów. W związku z tym konieczne staje się zaistnienie na stronach, na których możemy zostać dostrzeżeni przez kolejnych odbiorców. Sposobem na sukces jest w tym przypadku zaistnienie w mediach społecznościowych. Jedna z najpopularniejszych stron tego typu jest oczywiście Instagram. Jednak samo założenie konta i prowadzenie relacji nie gwarantuje nam sukcesu.

Co jest potrzebne żeby zaistnieć na Instagramie?

To dosyć zasadnicze pytanie. Z jednej strony podstawą sukcesu w mediach społecznościowych jest prowadzenie ciekawe i spójne relacji. Z tego też powodu posty na Instagramie czy też Facebooku są starannie przygotowywane i planowane.

Odpowiada za to dział specjalistów, którzy równocześnie podejmują decyzje, czy określony post powinien być promowany, czy też nie. Jednak samo prowadzenie konta i wykupowanie reklam może się okazać długą drogą do sukcesu. Oczywiście możemy również zajmować i komentować posty podobnych firm czy to konkurencyjnych, czy też w pewniej sposób zaprzyjaźnionych. Są to jednak długie godziny spędzone nad pracą, które efekty mogą przynieść dopiero za kilka miesięcy.

Dlaczego warto kupić lajki na Instagramie?

Wbrew pozorom nie trzeba jednak żmudne i długie pracy w mediach społecznościowy, żeby przyspieszyć rozwój popularność i nasze konta. A przecież to właśnie ta popularność przekłada się z czasem na nowych klientów. Współcześnie istnieje możliwość kupienia lajków za pośrednictwem pojawiających się stron internetowych. Jednak na pewno zadajecie sobie pytanie, czy na pewno warto to zrobić?

Oczywiście warto rozważyć wszystkie za i przeciw w końcu to dosyć poważna decyzja. W pierwszej kolejności na pewno każdy zapyta o cenę takiej usługi, jednak tutaj czeka nas mile zaskoczenie. Like na Instagramie wykupuje się w pakiecie po kilkaset sztuk, a ich cena, waha się od kilkunastu złotych do kilkudziesięciu. W końcu na dobry początek i rozkręcenie ruchu na naszym profilu więcej tak naprawdę nie trzeba. Jednak z drugiej strony każdy zastanawia się jak to tak naprawdę działa i czy rzeczywiście oczekiwanym skutkiem może być wzrost popularność i naszego konta, skoro myślimy o zakupie kliknięć?

Mechanizm jest bardzo prosty. Najbardziej popularne konta, czyli takie, które mają najwięcej lajków i obserwujących pojawiają się w algorytmach jak najwyżej, tak, żeby mogły je zobaczyć kolejne osoby. Dodatkowo poprzez lajki i kliknięcia czy też komentarze nasz profil pojawia się w wyświetleniach osób, które są powiązane z kontami, z którymi wchodzimy w interakcję. W związku z tym naszą popularność rośnie z dnia na dzień i trafiamy do coraz szerszego grona odbiorców.

Zakup lajków na Instagramie – czy to niebezpieczne?

Każdy jednak na pewno zadaje sobie pytanie, czy istnieją jakieś minusy tego rodzaju rozwiązania. W końcu kupienie lajków to sztuczny sposób na zdobywanie popularności. Jednak czy do końca?

Użytkownicy Facebooka od lat biorą udział w konkursach organizowanych poprzez portale społecznościowe. Pamiętajmy jednak, że tak naprawdę nie wiemy, kto z Polaków odwiedza naszą stronę czy też posta. Bardzo często zdarza się, że zakupione lajki należą do kont zagranicznych czy też nie zawsze są związane z naszą branżą. Z tego też powodu warto sprawdzać kupowane pakiety i zapłacić kilka złotych więcej za lajki, które przyniosą nam szersze grono odbiorców. Pamiętajmy również, że bez względu na pochodzenie kliknięć zawsze pozwalają nam one podskoczyć w rankingu wyświetlanych profili. A to czasem już całkiem dobry sposób, żeby zobaczyli nas więcej osób.

Jak widać, nawet jeśli nie jesteśmy początkującym użytkownikami mediów społecznościowych to warto się zastanowić nad zakupem lajków czy też obserwujących. W znaczący sposób przyspiesza to rozwój popularności naszego konta A tym samym firmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie trafić do coraz szerszego grona odbiorców. Dzięki temu możemy pozyskać znacznie więcej klientów i coraz lepiej rozwijać nasz biznes bez względu na to czy jesteśmy małą, czy też sporą firmą.

Rate this post
1 komentarz
  1. Artur Aspect mówi

    Możliwe, że wybór odpowiednich wykonawców ma znaczenie, ale dotychczasowe wrażenia dot. zakupu lajków mamy bardzo średnie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.