Fotel gamingowy czy biurowy? Jak wybrać dobry fotel do grania i pracy?

W czasach, kiedy coraz częściej pracujemy z domu, przy komputerze, różnica pomiędzy fotelem do pracy a fotelem gamingowym coraz bardziej zaczyna się zacierać. Do obydwu tych czynności używamy praktycznie tego samego sprzętu elektronicznego, dlatego warto postawić na jeden, bardzo wygodny fotel zarówno do pracy jak i do gry.

Uniwersalny fotel do pracy i rozrywki

Ponieważ fotel obrotowy gamingowy jest fotelem bardzo wygodnym z powodzeniem zastąpi także fotel w biurze, naturalnie pod warunkiem, że nie jest to miejsce szczególnie reprezentacyjne a w miejscu pracy i tak nie obowiązuje sztywny dress code. Fotel tego typu sprawdzi się zatem na przykład w tak zwanych call center, gdzie bardzo często pracownikom pozwala się nawet na całkowity luz w ubiorze, jednocześnie stawiając na wysoką jakość obsługi klienta przez telefon. Pracownik spędzający większość swojego dnia przy komputerze, ze słuchawkami na uszach, zdecydowanie doceni ergonomiczne i szalenie wygodne krzesła obrotowe gamingowe z wysokim oparciem. Wykwalifikowani pracownicy call center są regularnie poszukiwani na rynku, można wręcz powiedzieć, że profesjonaliści w tej branży są na wagę złota. Zatem fotel gamingowy z wysokim oparciem, w dodatku obrotowy, może okazać się wyjątkowo trafną inwestycją w ich przypadku. Dbając o komfort i zdrowie konsultantów zyskujemy bardziej skoncentrowanych na pracy niż na bólu pleców i bardziej zmotywowanych pracowników. Ponieważ praca konsultantów jest nadzorowana, nie ma obaw, że gamingowy fotel skłoni ich do grania w godzinach wykonywania obowiązków służbowych.

Fotel prezesa?

Fotel obrotowy z wysokim oparciem to typowy „fotel szefa”. Jednak czy prezesowi przystoi aby fotel obrotowy gamingowy? Taki fotel w kolorze czarnym kusi pewnie niejednego pana prezesa, zwłaszcza, jeżeli jest on miłośnikiem gier komputerowych. To, czy na przykład gamingowy fotel w kolorze czarnym jest odpowiedni w prezesowskim gabinecie za każdym razem zdecyduje sam właściciel. Nie ma jednak wątpliwości, że w porównaniu z większością foteli typowo biurowych i innych mebli do siedzenia fotele gamingowe są szalenie wygodne i komfortowe. Dla Pana Prezesa lub Pani Prezes można zatem wybrać nieco bardziej elegancką wersję fotela gamingowego, o jaką w dobrym sklepie internetowym nietrudno. Zakupy do biura, również te meblowe, chętnie robimy od dawna właśnie w sieci.

Krzesło obrotowe gamingowe do domu i do biura

Zarówno w domu jak i w biurze taki fotel znajduje swoje praktyczne zastosowanie. O ile do biura wybierane są najczęściej modele w stonowanych kolorach, to w domu mamy już pełną dowolność co do koloru tego mebla. Popularne są zatem również fotele gamingowe w żywych kolorach akcesoria gamingowe na maxsklep.pl, a właściwie łączące takie barwy z czarnymi. Fotel gamingowy ma wyjątkowo dobrze wyprofilowane oparcie, w związku z czym jest optymalnym wyborem na długie godziny pracy, bądź te spędzane w domu przed monitorem komputera albo chociażby telewizora. Niezależnie od tego jaki charakter ma siedzące zajęcie – fotel gamingowy jest po prostu zdrowym dla kręgosłupa i bardzo komfortowym meblem.

Rate this post

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.