Nutridome wprowadza nową aplikację mobilną

Lubisz o siebie dbać, dlatego chętnie kupujesz i testujesz rozmaite kosmetyki? Z pomocą przychodzą nowoczesne technologie, dzięki którym staje się to łatwiejsze. Koniecznie poznaj aplikację mobilną Nutridome i pobierz ją na swojego smartfona.

Nutridome z nową aplikacją

W ostatnich latach coraz częściej kupujemy online, wykorzystując do tego celu smartfony. Tego rodzaju urządzenia łączą funkcjonalność klasycznego telefonu komórkowego i komputera, stanowiąc doskonałe narzędzie do ułatwiania sobie życia. Co najważniejsze – niemal zawsze mamy je pod ręką. Według badaczy e-commerce już co piąty nabywany w sieci produkt jest kupowany właśnie poprzez urządzenia mobilne.

Do tej pory zamawianie różnych artykułów poprzez klikanie na telefonie wydawało Ci się niewygodne i mało atrakcyjne? Aby poprawić komfort kupowania smartfonem, coraz więcej sklepów decyduje się na uruchomienie aplikacji mobilnej. Shopping z udziałem smartfona jest atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych zakupów online, wygodną i bezproblemową w obsłudze. Do grona marek oferujących zakupy w aplikacji dołączyła popularna drogeria internetowa Nutridome. W rezultacie możesz zrobić w niej zakupy zawsze wtedy, gdy tylko masz chwilę wolnego. Jedyne, czego potrzebujesz, to połączenie z internetem.

O aplikacji mobilnej Nutridome

Wizualnie przejrzysta, intuicyjna w obsłudze i obfitująca w udogodnienia – właśnie taka jest aplikacja Nutridome. Aby cieszyć się jej zaletami, należy wyszukać ją i pobrać z App Store bądź Google Play lub wejść w odnośnik znajdujący się na stronie drogerii. Co ważne – aby zrealizować zamówienie, wcale nie trzeba zakładać konta. System działa niezwykle sprawnie, oferując nową jakość mobilnych zakupów. Aplikacja dostarcza wyczerpujące informacje na temat dostępnych w jej ofercie produktów oraz powiązane z nimi zweryfikowane opinie użytkowników. Korzystając z aplikacji Nutridome możesz oszczędzać nie tylko czas i pieniądze, ale także zminimalizować ryzyko nietrafionych wyborów.

Aby nie przegapić żadnej promocji, warto włączyć opcję automatycznych powiadomień, dzięki którym będziesz na bieżąco z ofertami i nowościami w asortymencie sklepu. To praktyczne rozwiązanie, szczególnie, że w aplikacji znajdziesz wszystkie te produkty, które są dostępne na stronie. Marka zapowiada także rozwijanie aplikacji i wprowadzanie kolejnych udogodnień. – Wciąż udoskonalamy aplikację, dodajemy nowe funkcje i dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony w Nutridome był nie tylko owocny, lecz także przyjemny – mówi Paulina Makowiecka, Head of Marketing w Nutridome.

O sklepie Nutridome

Sklep Nutridome to inspirujące miejsce skoncentrowane na urodzie i zdrowiu. Jego filozofia bazuje na szacunku i miłości do własnego ciała, podkreślając potrzebę jego idealnej harmonii z duchem. W drogerii znajdziesz więc tylko najlepsze nowości kosmetyczne, wielokrotnie nagradzane preparaty do pielęgnacji ciała i włosów, najwyższej jakości kosmetyki do makijażu, wspomagające formę suplementy diety oraz przydatne akcesoria. W drogerii czekają na Ciebie starannie wyselekcjonowane produkty zgrupowane w kilku kategoriach, pozwalających kompleksowo zadbać o siebie i całą rodzinę, uwzględniając przy tym zróżnicowane potrzeby pielęgnacyjne. Zakupy w Nutridome rozpieszczają zmysły i pomagają znaleźć swój wewnętrzny balans.

Rate this post

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.