Nowe średniej wielkości samochody od Mercedes-Benz Vans

Odkąd tylko Mercedes-Benz Vans zadebiutował na rynku, firma zdobyła sobie reputację producenta wysokiej jakości średniej wielkości samochodów osobowych i innowacyjnych pojazdów dostawczych. Ich najnowsze przedsięwzięcie, czyli wprowadzenie na rynek nowej linii samochodów z serii Vans, zapowiada się jako kolejny krok w ewolucji marki. Nowe modele EQV, Klasa V, Klasa V Marco Polo, eVito czy Vito łączą doskonałą jakość wykonania i nowoczesne technologie z elastycznością i wszechstronnością, co sprawia, że są one godnymi reprezentantami bogatej tradycji innowacji i luksusu, której Mercedes-Benz jest synonimem.

Wyższy poziom luksusu nowych modeli z serii Mercedes-Benz Vans do użytku prywatnego

Działania Mercedes-Benz dotyczące segmentu vanów do użytku prywatnego, w tym EQV, Klasa V i Klasa V Marco Polo niewątpliwie podniosły poziom luksusu tych pojazdów. Modele te otrzymały bardziej charakterystyczny design, dodane zostały wyjątkowe detale, jak np. chromowana listwa ozdobna z napisem Mercedes-Benz z tyłu, czy bardziej luksusowe elementy, takie jak eleganckie adaptacyjne reflektory MULTIBEAM LED, które dostępne w standardzie lub jako opcja w zależności od linii wyposażenia. Nie sposób również nie wspomnieć o wnętrzu, a ściślej mówiąc o kokpicie, który charakteryzuje się przede wszystkim przeprojektowaną deską rozdzielczą z ekranem dotykowym, nowymi stylowymi nawiewami powietrza i kierownicą nowej generacji z możliwością sterowania multimediami bez odrywania rąk od kierownicy.

Dostawcze modele z serii Mercedes-Benz Vans na najwyższym poziomie premium

Samochody dostawcze Vito i eVito, które dostępne są w wariantach Tourer, furgon i Mixto kierowane są do przedsiębiorców, a można je dostosować do indywidualnych potrzeb za pomocą linii wyposażenia BASEPRO SELECT. Podobnie jak w przypadku aut do użytku prywatnego, tak i tu, wygląd zewnętrzny został odświeżony – nowy przód charakteryzuje się efektowną osłoną chłodnicy w różnych formach i mocno podkreślonym zderzakiem, co sprawia, że design Vito i eVito staje się bardziej nowoczesny i dynamiczny. Wnętrze również zostało unowocześnione i scyfryzowane – Vito i eVito wyposażone zostały w intuicyjnie obsługiwany centralny wyświetlacz oraz nowy zestaw wskaźników z kolorowym wyświetlaczem, co jest odpowiedzią na potrzeby klientów komercyjnych. Wprowadzono również liczne udogodnienia, ułatwiające pracę, m.in. w wariantach Vito Tourer i Mixto1 oraz eVito Tourer wprowadzono elektryczną klapę tylną EASY-PACK, która zapewnia wygodny załadunek i rozładunek.

System informacyjno-rozrywkowy MBUX oraz inne cyfrowe dodatki

Modele dostawcze Vito i eVito po raz pierwszy zostały wyposażone w system informacyjno-rozrywkowy MBUX, natomiast kierowcy modeli przeznaczonych do użytku codziennego, którzy już mieli okazję zapoznać się z tym systemem, teraz będą mogli skorzystać z dodatkowych funkcji, takich jak strumieniowanie muzyki, sterowanie funkcjami zwiększającymi komfort ENERGIZING i nawigacji z rozszerzoną rzeczywistością. W samym systemie MBUX zawarto wiele cyfrowych dodatków, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo. Mowa tu o bezpłatnych usługach, takich jak zarządzanie eksploatacją, wypadkami i awariami oraz o usługach zdalnych, takich jak blokowanie i odblokowywanie drzwi oraz otwieranie i zamykanie okien za pośrednictwem aplikacji Mercedes me. Inne przydatne usługi to nawigacja z Live Traffic Information, komunikacja Car-to-X oraz rozszerzone funkcje MBUX z asystentem głosowym „Hej Mercedes”, który w razie potrzeby może na przykład wyszukać w internecie pobliskie restauracje lub hotele.

Lepsze wyposażenie i uproszczona oferta

Mercedes-Benz Vans znacznie ulepszył standardowe wyposażenie i znów, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, dostosował zawartość pakietów wyposażenia do konkretnych wymagań kierowców. Funkcjonalne elementy wyposażenia, które były często kupowane razem z pojazdem, obecnie są coraz częściej łączone w pakiety, co niewątpliwie ogranicza czasochłonny proces wyboru wielu indywidualnych opcji. Dla przykładu Klasa V STYLE oferuje już skórzaną kierownicę, pakiet lusterek, system klimatyzacji TEMPMATIC z tyłu, pakiet integracji smartfonu i komfortowy fotel dla pasażera z przodu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.