Litery podświetlane – wszystko, co warto o nich wiedzieć?

Przestrzenne litery podświetlane to zupełnie nowy trend jeśli chodzi o narzędzia marketingowe. Dzięki nim łatwiej dostrzec wybraną markę, która wpada w oko i to nawet w porze nocnej. Co więcej, atrakcyjna wizualizacja łatwiej wpada w pamięć i przedkłada się na wyższe zyski po stronie reklamowanego w ten sposób podmiotu gospodarczego.

Oferta producenta AnyShape jest skierowana zwłaszcza w stronę tych podmiotów, które działają na terenie Warszawy. Niemniej nasze usługi są świadczone również wobec tych klientów, którzy działają na terenie województwa mazowieckiego i rejonów ościennych. Mało tego – każdy z naszych klientów jest traktowany w sposób indywidualny i niepowtarzalny. Dzięki temu realizowane przez nas projekty są za każdym razem wyjątkowe.

Litery podświetlane – atuty i perspektywy

Zaletą podświetlanych liter przestrzennych jest ich marketingowa skuteczność. Owszem, nie gwarantują one dużych zysków, ale – statystycznie rzecz biorąc – są dużo skuteczniejsze niż ich tradycyjne odpowiedniki w postaci zwykłych szyldów. Poza tym – co ważne – zawarty w nich przekaz jest widoczny zawsze i to niezależnie od pory dnia lub nocy. Na rynku można znaleźć w zasadzie dwa podstawowe rodzaje liter przestrzennych, to jest litery podświetlane od tyłu i litery blokowe. W naszej ofercie również można znaleźć obydwa rodzaje tychże liter, aczkolwiek – co warto podkreślić – stale dostosowujemy swoje usługi do oczekiwań naszych klientów. Dzięki temu możliwe jest stworzenie liter o zróżnicowanym kolorze, kształcie, sposobie podświetlenia i materiale wykonania.

ABC przestrzennej technologii wykonania

Dostępne w naszej ofercie litery podświetlane w Warszawie zawsze są wykonane z lekkich, a zarazem wytrzymałych materiałów. Korzystamy z takich tworzyw jak styrodur, dibond, a nawet pleksiglas, dzięki którym litery te uzyskują bardzo interesujące właściwości. Mało tego – istnieje również możliwość zamówienia liter 3D w taśmie aluminiowej, a także – świecących z wykorzystaniem efektu halo. W pierwszym przypadku świeci wyłącznie lico liter, przy czym możliwa jest zmiana ich barwy za pomocą folii translucentnej. Z kolei jeśli chodzi o litery z efektem halo, źródło światła LED jest umiejscowione z tylu.

Mocny wymiar marketingowy

Od strony marketingowej, litery podświetlane w Warszawie posiadają wiele niekwestionowanych zalet. Charakteryzują się one przede wszystkim:

  • wysokim poziomem elegancji i dopracowania,
  • bardzo dużą rozpoznawalnością, tak w dzień jak i w nocy,
  • możliwością dostosowania ich parametrów do aktualnych potrzeb,
  • wysokim potencjałem aranżacyjnym i estetyką,
  • prostotą, dzięki której reklamowana marka jest rozpoznawalna,
  • wyjątkową trwałością, wynikającą z zastosowania diod LED,
  • możliwością świecenia w nieograniczonej palecie barw,
  • bardzo dużą ilością kontaktów marketingowych.

Podsumowując, przestrzenne litery podświetlane to bardzo pomysłowy sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta. Mało tego – pod tym względem są one wręcz bezkonkurencyjne.

Rate this post

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.