Narzędzie badań e-marketingowychStatystyki oglądalności stron WWW

Google Analytics jest zaawansowanym narzędziem z zakresu analityki internetowej, dający dokładny wgląd w cały ruch na witrynie, jego źródła, a tym samym pozwalający precyzyjnie zmierzyć skuteczność działań marketingowych. Narzędzie jest łatwe w użyciu, co pozwala na dokonanie szybkich i szczegółowych analiz dotyczących ruchu na stronie www.

Dla każdego prowadzonego projektu zapewniamy pełną integrację ze statystykami oglądalności Google Analytics. Na podstawie zgromadzonych danych przeprowadzamy szczegółową analizę, która pozwala jeszcze lepiej dostosować witrynę do potrzeb i oczekiwań odwiedzających: doskonale poznajemy grupę docelową witryny dzięki czemu możemy precyzyjniej dobrać i przeprowadzić dalsze badania marketingowe.

Efektem przeprowadzonych prac w zakresie analityki internetowej może być jednorazowy raport, szczegółowo przedstawiający, kto i skąd trafia na Państwa stronę, jak zachowują się jej użytkownicy itd. Z przyjemnością jednak podejmiemy się regularnego wykonywania analiz oraz wdrażania niezbędnych zmian w witrynie, jej strukturze, wyglądzie czy zawartości merytorycznej.

Poproś o kontaktWAWRUS Agencja Interaktywna: projektowanie stron www, strony internetowe, tworzenie stron internetowych, strony www, Szczecin, Stargard szczeciński, pozycjonowanie stron, agencja interaktywna, linki sponsorowane, statystyki oglądalności, hosting, domeny