Utrzymanie stron wwwDomeny, hosting

Hosting jest pakietem usług, w skład którego wchodzi m. in. serwer wirtualny, konto(a) pocztowe, domena internetowa (adres strony).

Hosting jest niezbędny, żeby Twoja strona była widoczna w internecie - dzięki kontu poczty elektronicznej możesz pisać do swoich klientów i odbierać od nich wiadomości e-mail; serwer wirtualny jest miejscem na komputerze podłączonym do sieci 24 h/dobę, na którym przechowywana jest Twoja strona.

Domena internetowa jest adresem strony (np. www.nazwa-firmy.pl), który użytkownik wpisuje w pasku adresów przeglądarki internetowej.

Będąc dostawcą profesjonalnych usług związanych z projektowaniem i wdrażaniem stron internetowych i aplikacji, oferujemy również wszelkie usługi związane z obsługą domen. Zajmujemy się ich rejestracją, konfiguracją i utrzymaniem. Klientom, którzy skorzystali z innych naszych usług oferujemy wiele korzystnych rabatów!

Oferujemy także bezawaryjny hosting wraz z usługą administracji. Gwarantujemy stałe wyświetlanie strony internetowej przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego zarówno rodzaj hostingu (współdzielony, serwery VPS, serwery dedykowane), jak i jego parametry oraz cena ustalane są i dostosowywane indywidualnie.

Zamów hosting i postaw na jakość w doskonałej cenie!

Poproś o kontaktWAWRUS Agencja Interaktywna: projektowanie stron www, strony internetowe, tworzenie stron internetowych, strony www, Szczecin, Stargard szczeciński, pozycjonowanie stron, agencja interaktywna, linki sponsorowane, statystyki oglądalności, hosting, domeny