Co słychać w firmie?Aktualności

2015-11-23
Wdrożyliśmy nową stroną internetową innowacyjnej mobilnej myjni parowej Paromyjka.pl, która działa na terenie Szczecinka, Złotowa i okolic - umyj samochód parą na własnym podwórku czy parkingu, bez ścieków i szkodliwej chemii, ekologiczna myjnia parowa. Strona internetowa wykonana w technologii RWD. Zapraszamy!
2015-10-18
Zapraszamy na strony internetowe firmy Pacific Sun, na zlecenie której wykonaliśmy dwa nowe sklepy internetowe oparte na PrestaShop w najnowszej wersji. Oprogramowanie zostało odpowiednio zmodyfikowane i rozszerzone o dodatkowe moduły. Wykonaliśmy sklep hurtowy i detaliczny w oparciu o opcję Multishop, dostępną w PrestaShop.
2015-10-01
Wspomagamy młodych sportowców! Wykonaliśmy stroną internetową dla teamu kolarskiego VO2MAX MTB TEAM - witryna oparta o WAWRUS CMS, w wersji RWD. Zapraszamy!
2015-09-07
W dniu dzisiejszym światło dzienne ujrzała nowa wersja systemu WAWRUS CMS. W wersji podstawowej nie różni się wiele od swego poprzednika, posiada również szereg udogodnień dla programistów oraz zwykłych użytkowników, dzięki czemu wdrażanie stron na nim opartych będzie dużo szybsze, a jednocześnie, dzięki budowie modułowej, nie będzie potrzeby modyfikacji już istniejącej części, przez co będzie możliwość zastosowania go do nawet bardzo rozbudowanych stron internetowych. Zapraszamy na www.wawrus.pl/demo!
2015-07-06
Wdrożyliśmy nowy sklep internetowy - nowosci24.com. Jest to sklep zajmujący się sprzedażą wszelkich nowości na rynku elektronicznym: smartfonów, odtwarzaczy, nooteboków i wielu innych. Zakończyliśmy także realizację strony pb-rent.pl dla firmy zajmującej się wynajmem koparek i mini-koparek.
2015-05-29
Zakończyliśmy realizację nowej strony internetowej - www.aishatours.pl. Jest to witryna firmy zajmującej się organizacją niezapomnianych wycieczek do Egiptu.
2015-05-04
Dla naszych Klientów wdrożyliśmy nowy system zarządzania projektami. Każdy użytkownik otrzyma login i hasło do systemu, gdzie będzie mógł na bieżąco śledzić postępy prac nad jego projektem, a także przekazywać wszystkie pomysły, uwagi itd. Wiadomości trafią bezpośrednio do osoby wykonującej projekt klienta - przyspieszy to i uprości cały proces.
2015-05-01
Sklep internetowy tanie-tusze.net zyskał dzięki nam nową szatę graficzną oraz oprogramowanie. Dodatkowo planujemy przeprowadzenie kampanii reklamowej sklepu w Google oraz mediach społecznościowych.
2015-04-14
W dniu dzisisiejszym przekazaliśmy klientowi stronę internetową www.jokerband.com.pl. Jest to wizytówka zespołu muzycznego JokerBand ze Szczecina. Została oparta o system WAWRUS CMS, rozbudowany o funkcje obsługi galerii audio i video.
2015-04-11
Zrealizowaliśmy internetową wizytówkę wrocławskiego Biura Rachunkowego TAX. Strona została wykonana w technologii xHTML/CSS/JavaScript/PHP. Mimo niskiego budżetu projektu udało nam się uzyskać bardzo ciekawy efekt - strona prosta, ale bardzo elegancka, odpowiednia do branży.
2015-03-30
W dniu dzisiejszym wdrożyliśmy stronę internetową rent1.pl, opartą na systemie WAWRUS CMS. Jest to kolejna realizacja wdrożona w oparciu o nasz system, a jednocześnie pierwsza z serii kilku witryn o podobnej tematyce, wykonywanych na zlecenie właściciela wypożyczalni.
2015-03-27
Kolejny sklep internetowy w naszym portfolio - oparty został na oprogramowaniu PrestaShop, znajduje się pod adresem bpd-jewellery.pl. Sklep specjalizował się będzie w sprzedaży biżuterii.
2015-03-12
Stworzyliśmy sklep internetowy, oparty na oprogramowaniu Prestashop, rozbudowanym i zmodyfikowanym na potrzeby klienta. Dodatkowo przeprowadziliśmy optymalizację na potrzeby wyszukiwarek internetowych. Sklep znajduje się pod adresem www.jf4you.de.
2015-02-13
W dniu dzisiejszym miała miejsce premiera strony internetowej KMHome.pl - wizytówka szczecińskiej firmy zajmującej się budowaniem luksusowych domów na sprzedaż w najlepszych dzielnicach miasta. Strona została oparta o system WAWRUS CMS.
2014-12-30
Odpowiadając na sugestie naszych Klientów, przygotowaliśmy nową wersję strony internetowej - jest czytelniejsza, bardziej przyjazna internautom i wyszukiwarkom. Mamy nadzieję, że i Państwu przypadnie do gustu. Jeżeli chcieliby Państwo zgłosić swoje sugestie, prosimy o wysłanie e-maila na .
2014-12-10
W dniu dzisiejszym wdrożone zostały dwie nowe strony internetowe - www.najpewniejsza-tarczyn.pl (promocja projektu finansowanego ze środków UE - edukacja) oraz www.bohaterowiewojny.pl (pamięć o bohaterach II wojny światowej).
2014-12-05
Zakończyliśmy prace nad wdrożeniem portalu ogłoszeniowo-społecznościowego mieszkajmy.eu. Jest skierowany głównie do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii - umożliwia znalezienie mieszkania czy pokoju, a także współlokatora. Zapraszamy serdecznie!
2014-10-21
Dzisiaj zakończyliśmy prace nad wdrożeniem nowego sklepu internetowego - www.beautyflo.pl. Sklep został wykonany na zlecenie warszawskiej firmy, zajmującej się sprzedażą profesjonalnych kosmetyków. Zapraszamy do obejrzenia naszej realizacji.
2014-10-17
W dniu dzisiejszym wdrożyliśmy nową realizację - internetowy serwis informacyjny dla Centrum Szkolenia Kierowców "Oliwiak" ze Szczecina. Oprócz prezentowania oferty Centrum, w serwisie będą publikowane także najnowsze doniesienia, które z pewnością zainteresują kierowców: zarówno amatorów, jak i osoby zawodowo zajmujące się przewozem osób i rzeczy.
2014-10-06
Wykonaliśmy stronę internetową PremiumForRent.com - wizytówka poznańskiej firmy zajmującej się wynajmem apartamentów dla zagranicznych menedżerów. Strona internetowa została oparta na systemie WAWRUS CMS. Dla nowej witryny przeprowadzimy również kampanię reklamową AdWords oraz pozycjonowanie.
2014-09-08
Ukończyliśmy realizację sklepu internetowego Princesshop.pl, zajmującego się sprzedażą ekskluzywnych artykułów dziecięcych, zaprojektowanych i sygnowanych przez Księżną von Hohenzollern. Sklep został oparty o silnik Prestashop. Na potrzeby sklepu wykonaliśmy również wizytówki oraz logo.
2014-09-04
Nasza strona internetowa zyskała nowy wygląd - przebudowane zostały wszystkie podstrony. Nowy wygląd został przygotowany zgodnie z naszym hasłem "Świeże spojrzenie na Twoją firmę". Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Zapraszamy!
2014-08-12
W dniu dzisiejszym miała miejsce premiera trzech nowych stron internetowych wykonanych na zlecenie firmy BeautyFlo s.c. z Warszawy. Każda ze stron stanowi swego rodzaju prezentację konkretnej marki kosmetyków. Zapraszamy do portfolio! Na zlecenie tej samej firmy realizujemy również sklep internetowy, który docelowo dostępny będzie pod adresem . Premiera już wkrótce!
2014-07-29
W związku z licznymi prośbami naszych klientów, przygotowaliśmy portfolio kilku klasycznych wizytówek. Mamy nadzieję, że dobrze zaprezentują one nasze możliwości w tym zakresie:) Oczywiście jest to tylko próbka możliwości - każdy z Państwa jest wyjątkowy i każdemu przygotujemy indywidualny projekt.
2014-06-28
Ukończyliśmy prace nad projektem portalu internetowego FP2P, poświęconego tematyce gier komputerowych. Portal oparty o zmodyfikowany silnik Wordpress; serwis został przeznaczony do sprzedaży.
2014-05-31
W dniu dzisiejszym miała miejsce premiera nowego serwisu ogłoszeniowego Listao.pl. Serwis niebawem otrzyma swój odpowiednik również na terenie Niemiec - Listae.de. Serwis powstał z podstawowym założenie - maksymalna czytelność i prostota obsługi. Wdrożyliśmy również stronę internetową www.ulmar.net.pl - zapraszamy do portfolio!


WAWRUS Agencja Interaktywna: projektowanie stron www, strony internetowe, tworzenie stron internetowych, strony www, Szczecin, Stargard szczeciński, pozycjonowanie stron, agencja interaktywna, linki sponsorowane, statystyki oglądalności, hosting, domeny